Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphone3gs-re...

Hogyan tudok iphone3gs-re zenét tölteni?

Figyelt kérdés
Nem letölteni szeretnék, hanem a laptopomon lévő zenéket szeretném rátenni, hogy majd csengőhangként használjam. Küldtem magamnak mailben, a fotót el tudom tudom menteni, de a zene csatolmánynál nem ad ki mentési lehetőséget. Ezek szerint csak letölteni lehet az iTunes-ról?
2012. febr. 16. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
gépre leszeded itunest, ott összeállítod a listát, majd szinkronizálod és ráteszi.
2012. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi most azt próbáltuk egész este de a regiyztrációnál kéri a bankkártyám számát de azt nem akarom megadni. Állítólag az amerikainak nem kéri de jobb szerettem volna magyart.
2012. febr. 16. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
ne a gépen regisztrálj apple id-t, hanem telefonon. én is ettől paráztam, aztán most vettünk öcsémnek szintén 3gs-t, és ott regisztráltuk telefonon, akkor kiadta, hogy nem kell bankkártya. szerintem ehhez viszont nincs köze a zene rátöltéséhez. mp3-at meg azért nem lehet elmenteni, mert jogvédett, emiatt nem lehet bluetooth-t se használni zene küldésre. eléggé lekorlátozza, tehát csak itunes-ről tudod rárakni.
2012. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utána telefonon is megpróbáltam, de ugyan úgy kérte a kártyaszámot. Így nem sikerült a laptoppal szinkronizálni. Ha rácsatlakozok a telefonnal, megmutatja mi van a telón de viszont gépről telefonra tenni nem tudok semmit. Annyit szerettem volna, hogy zenéket csengőhangként használni,ezért akartam a telefonra tenni. Állítólag ezen a telefonon nem lehet zenét csengőhangként beállítani, csak úgy,ha átnevezzük vagy konvertáljuk(de erről sin cs fogalmam, hogyan kell), mert nem lehet hosszabb 30másodpercnél. Ezt olyan mondta aki telefonokkal foglalkozik. Milyen jó volt a régi kis "ócska" Samsung dívám, azon simán lehetett ilyeneket:))
2012. febr. 17. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
letöltöd gépre az itunnes t és azon keresztül bármit rá tudsz raknia telora. de h acsebngőhangnak szeretnés beállítani ahoz kell a regisztráció mert azzal tudod megvágni.
2012. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!