Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a hűségnyilatko...

Mennyibe kerül a hűségnyilatkozat felmondása T-Mobilnál?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a hűségnyilatkozatot nem lehet felmondani...
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van kötbér de az 80ezer körül mozog azt hiszem. nekem legalábbis tavaly előtt annyiért mondták.
2012. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fel lehet bontani, az összeg pedig benne van a szerződésben amit aláírtál.

Mint ahogy ezt itt is írják:

[link]


De a 1430-on is édeklődhetsz.

2012. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
ezért sz.ar a t-mobile, mindig is mondtam
2012. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért is? Mindegyik szolgáltatónál van kötbér, nem is kevés, ha fel akarsz mondani hűségnyilatkozatot...
2012. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert máshol ha aláírsz hűséget és fel akarod mondani, akkor készséggel segítenek majd mi? Kávéval kínálnak meg cukros fánkkal, sőt, segítenek elmagyarázni hogy merre találod a másik szolgáltatót, ahova esetleg szeretnél menni! Még taxit is hívnak neked és ki is fizetik! Jézusom!!!!!!


Inkább azért Tré-Mobil, mert árakat emelnek! Egyes telefonok így is indokolatlanul drágák ráadásul több ezer ft percdíjjal. Egy két éves hűség alatt csak az előfizetési díjból megfizeted legalább háromszor a telefon valódi árát! Szóval bizonyos csomagokban ingyen kellene adni a telefonokat!

2012. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több ezer forint percdíjjal! Most vettem észre mekkora marhaságot írtam! Természetes havidíj akart lenni! Sorry
2012. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a szerződésben benne van a kötbér, az én esetemben ez 60 ezer forint.

Csak azért szeretném mert céges díjcsomagba szeretnék lépni, ami 3300Ft havonta, és ingyen beszélhetek. Sokkal jobban megéri hogy kifizetem ezt a 60-at + a fennálló havi számlát, minthogy még várok 20 hónapot.

Média mánia S díjcsomagom van és 10 ezer alatt sosincs a havi számláim. Pedig elméletileg ez a díjcsomag lebeszélhető, de nem nagyon beszélgettem, sms-eztem túl mint ami a díjcsomagban foglalt.

2012. febr. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!