Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a t-mobile-ban befizetem...

Ha a t-mobile-ban befizetem az összes számlahátralékom, akkor hűségnyilatkozat hosszabbítással hozhatok ki új telefont?

Figyelt kérdés
Elmaradásom van, ezért nem. Ha ott befizetem, egyből megkapják. Így hozhatok ki másik telefont, vagy csak később?
2012. febr. 2. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A következő feltételek mellett:

- Nincs hátralék

- Lejárt a hűség (vagy ha még nem járt le, akkor készülékváltás keretében megtehető)


Vagy készpénzért olyan és annyi telefont vehetsz amit haza bírsz vinni.


Ha már ott vagy és befizetted a sarad, akkor meg is kérdezheted nyugodtan.

A kedvezmény a hűségidő letelte előtt 3-4 (nem tudom pontosan) hónappal vehető igénybe. Pl. ha még egy éved van hátra akkor nem.


[link]

2012. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hátralékot azért fizetem be ott, hogy ne 3-4 nap múlva érkezzen meg, hanem faxon egyből megkapják. A hűségnyilatkozatom letelt decemberben.
2012. febr. 2. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szabad a pálya, ha nem vagyon sokkal tartoztál, mert kaphatsz olyan ügyfél besorolást, akinek nem adnak előleg nélkül telefont.
2012. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, két havi számlával voltam elmaradva. A számláim fix összegűek.
2012. febr. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!