Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy kapacitív érintöképerny...

Ha egy kapacitív érintöképernyöre fóliát teszek, az ugyanugy müködni fog?

Figyelt kérdés
Ha ráteszek egy mobilra egy karcálló fóliát, akkor ugyanugy érzékeli az érintést? Konkrétan nokia lumia 710 de ez mellékes.
2012. febr. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért működne kifogástalanul?
2012. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
karcallo folia olyan 10000 Ft ami komoly az alatt gagyi min?ségtelen . De amúgy ugyanúgy m?ködik hol vetted?
2012. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akinél működik van akinél nem... Nekem működik, de az egyik osztálytársamnak nem annyira működik mint fólia nélkül... Karc álló fólia hülyeség... Az is könnyen le bír válni mint az egyszerű... Nekem egyszerű van 500 forint alatt találsz...Az enyém egyszer nagyon összekarcolódott a fólia, és levettem, és a telefonom meg nem volt összekarcolva egyáltalán... Szóval nagy hülyeség...
2012. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve kínai 100-os fólia van rajt,nyomok nélkül!!!

De szerintem semmivel sem sz@rabb, mint az a 10ezres!

2012. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom tudom... igaz gorilla glass védi, de én nyugodtam vagyok ha van rajta fólia.
2012. febr. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!