Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden mobiltelefon típushoz...

Minden mobiltelefon típushoz más töltő tartozik?

Figyelt kérdés
Tehát a Nokia töltővel csak Nokia telefont tölthetek fel, a Siemens-szel csak Siemenset, stb.?
2007. aug. 2. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. egy tölő több telefonhoz is csatlakozhat, de fordítva nem.
2007. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
nem! vannak olyan (korcsok) amikhaz több is jó.:D de ez veszélyes ie lehet, mert ha nem megfelelö a töltés szint akkor fel is robbanhat az aku.:D
2007. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja . Így igaz. De a Sony Ericssonnak van a sima és Fast Portos aljzata. Tehát régi csatis Se-t csak a régi fajta töltővel töltheted,de ez így van az újaknál is. Amúgy én már láttam Alcatel(sima adapter) töltővel működő discmant.
2007. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egyre több az USB -n keresztül tölthető telefon. Nekem az utóbbi két telóm már ilyen volt, és nagyon praktikus (nem robban) nem is veszek többet olyat ami nem USB-s. Mindíg utáltam a sok szar töltőt, még a padláson egy doboz tele van velük, de kivágom lomtalanításkor.
2007. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nem.
2020. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!