Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet letörölni a hírdeté...

Hogy lehet letörölni a hírdetéseket? (android)

Figyelt kérdés
Szóval telepítettem egy programot és utólag kidobta hogy valamit szeretnék-e teleíteni vagy mi... már nem nagyon emlékszek rá de nem az a lényeg hanem az hogy a feladatkezelő sávba vagy hol ott legfelül kidob sok reklámot ést ezt szeretném eltüntetni.... a válaszokat előre is kössz! :-))

2012. febr. 11. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen telód van?
2012. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy mini
2012. febr. 11. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen programot?
2012. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem tudom.... egy programot raktam fel és valamilyen hirdetések jöttek ki...

lefotózom és belinkelem....

2012. febr. 11. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:

www.kephost.com/images4/2012/2/11/5xa8rbgduwyibbok0nin.png


itt a kép... ahol an az a + az a reklám...

2012. febr. 11. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ööö... ha nem vagy fent wifin és letiltod az adatforgalmat, akkor nem fog előjönni (?)
2012. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ne netezzek mobilon mi??? xDDD ööö.. nem lehet másképp letörölni?
2012. febr. 11. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor valami programot indítasz el, amihez nem kell net akkor nyugodtan lekapcsolhatod az adatforgalmat akksi töltést is megtakaríthatsz vele, és a reklámok se jönnek oda!
2012. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!