Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony X8-ról hogy tudom letöröl...

Sony X8-ról hogy tudom letörölni a Marketről töltött játékokat?

Figyelt kérdés
Ingyenes demo játékokat töltöttem a mobilomra, hogyan tudom őket letörölni, mert az alkalmazásokban sem jelennek meg, csak a menüben.

2012. jan. 21. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
neáálítások,alkalmazások,alkalmazások kezelése, rámész arra amit leakarsz törölni és eltávolítás.
2012. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*beáállítások
2012. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most mondta,hogy nem jelenik ott meg.Ilyenkor 1 dolgot tehetsz,gyári beállítások visszaállítása.Ezt a biztonság menüben találod és letöröl mindent a telefonodtól, olyan lesz, mintha most vetted volna.
2012. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy csak a gyári beállítások visszaállítása segít ezen?
2012. jan. 21. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnéz Market, előhozod a saját alkalmazásokat, a listából kikeresed amit le akarsz törölni, ráböksz és akkor lesz egy törlés és egy megnyitás opció.
2012. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!