Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 romcsere....

Sony Ericsson X8 romcsere. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
[link] Nagynehezen megcsináltam mindent,a végén ujrainditottam a telefonom,de lefagyott a ginger xperia logonál. Most mit csináljak?
2012. febr. 10. 14:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy azt megmondanád,hogy mivel jobb ez a ginger xperia 2.3.7,mint a sima 2.1-es? Vagy mit tudok vele csinálni,amit régen nem?
2012. febr. 10. 17:14
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:

Pl tudod a memkártyára telepíteni a progikat (2.1-re app2sd-vel és link2sd-vel tudsz, de ahhoz is kell root)

tudsz két újjal nagyítani (képet, netes oldalt stb).

tudod húzni a procit

+ beállítások vannak


Elvileg a szoftver úgy van megcsinálva, hogy alapból gyorsabb a teló valamiért.

xLoud: jobb hang

Bravia engine: jobb kép

átlagban jobban bírja az akksi


A te romodnál nem tudom a pontos jellemzőket, de lényegében ezzel tudnak többet a 2.3.7-es romok.

2012. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre,hogy az akksi 1000szer szarabb lett. :S Este töltöttem fel,utána hozzá sem nyúltam,reggelre mégis 31%-on volt... :S Na meg a marketnél válogat,hogy mit van kedve letölteni,mit nincs...:S De amúgy tényleg jó,csak szokatlan. Remélem estig csak kibírja majd az akksi,amég dolgozok.
2012. febr. 11. 12:25
 14/14 Beviz Elek ***** válasza:
Én x10 mini pro-n csináltam meg és nem sokkal, de jobb lett az akksi. Nem tudom, hogy nálad miért lett rosszabb...
2012. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!