Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 romcsere....

Sony Ericsson X8 romcsere. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
[link] Nagynehezen megcsináltam mindent,a végén ujrainditottam a telefonom,de lefagyott a ginger xperia logonál. Most mit csináljak?
2012. febr. 10. 14:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most kivettem az akksit,bekapcsoltam,de most már recovery modba se tudok belépni,és vmi ginger xperiás animációt játszik le egyfolytába. :S
2012. febr. 10. 14:45
 2/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ha sikerülne belépni a recoverybe akkor factory reset. Ha nem fog menni akkor pc companionnal tedd újra a gyárit szoftot és kezd elölről.

Ha a gép nem ismeri fel a telót, akkor a support zone, frissítés és kék betűs javításra menj. Úgy menni fog.

2012. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi,most már sikerült a factory resettel. :) Tiszta jó lett. Már csak 1 probláma van vele. Bármit letöltök a marketről,minden eltűnik. Ez hogy lehet? Hova menti?
2012. febr. 10. 15:28
 4/14 Beviz Elek ***** válasza:
Letöltöd, nem telepíti és eltűnik?
2012. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen. :S
2012. febr. 10. 16:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Most meg azt írja ki,h 1 szaros skype letöltéshez nincs elég hely a 8 gb-s memóriakártyámon,ami amúgy teljesen üres. :S
2012. febr. 10. 16:34
 7/14 Beviz Elek ***** válasza:
Elég érdekesen hangzik. Néha előfordul, hogy valami rosszul települ (nem tudom, hogy miért) és hü.lyeségeket csinál. Esetleg próbáld meg újrarakni az egészet, hátha jobb lesz. Nekem ilyen még nem volt, de ha valami sz.rakodott ha frissen felraktam, akkor újrahúztam és utána jól működött.
2012. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azzal inkább nem próbálkoznék,ez is 1 hetembe telt,hogy sikerült. :) Nagyon béna vagyok hozzá,és félek,hogy elrontom a telefonom. Amúgy az opera minit meg a facebook chatet simán telepítette,csak ezt a skypot nem akarja,már kb 10.próbálkozásra sem. :S
2012. febr. 10. 17:05
 9/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ezzel elrontani nem fogod, hiszen csak másik romot teszel fel rá. Nekem volt, hogy a gép lefagyott menet közben és csak félig rajta újra a szoftvert stb. A belsejébe annyira nem nyúlsz bele, hogy baja legyen (szerintem). Eddig bármit csináltam, a pc companion mindig megoldotta. A lényeg, hogy az aksid legyen feltöltve. Ez olyan esetekre kell, ha valamit elrontasz és nem tölt, akkor a pc-vel még újra tudd húzni flash módban (kikapcsolva vissza gomb nyomása közben csatlakoztatod).

Kis gyakorlás után fél óra alatt a 0-ról felrakod a főzött romot.

2012. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beviz Elek ***** válasza:

Flashtool-> root, xRecovery

xRecovery-ben CWMrecovery telepítés.

CWMrecovery-ben factory reset, ROM telepítés, factory reset.


Újraindítod, megy is :)

2012. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!