Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vételbe kéne a segítsé...

Telefon vételbe kéne a segítség, véleményeket kérnék?!

Figyelt kérdés

Sziasztok most állok telefon vélet előtt. :) 2-3 telefon van ami szóba jöhet. :)

Az eggyik ez lenne Nokia x7---> [link]


A másidok választott pedig az E7-00 lenne ---> [link]


Szerintetek meik érné meg jobban meik a jobb telefon ? az E7 nek jobb a vakuja, van 16 gb os belső memje... az x7 szerintem komfortosabbb de viszont az E7nek ottvan a billentyüzete is. :) Vegyes használatra kéne nemkell hogy ultra gyors legyen a symbiannal semmi bajom mielőtt valaki mondaná hogy szar. Nekem teljesen megfelel. :) úgy összeségében meik érné meg jobban szerintetek ? Vegyes használatat alatt az internetezés, zenehalgatás, filmnézés, és persze fényképezgetés... videozgatás lenne na meg persze telefonálás (de ez alap) véleményeket légyszi :) Nézegettem az N9 et is de mitne mondjak a MeeGo felület nagyon nemjön be ahogy a telefon külseje sem. :) Ez a két telefon ami most jobban felkeltette a figyelmemet. :) Vásárláskor vagy Nokia(előnyben) vagy VÉGSŐ esetben Samsung lenne. :)

Bocsi a hosszú szövegért... :) És légyszives segítsetek :)))


2012. febr. 9. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és Persze a Nokia N8 ami még szóba jöhetne. :)
2012. febr. 9. 19:54
 2/3 anonim válasza:
én az n9-et javasolnám, nem olyan csúnya az, csak még új, és szokatlan:) Azon csodállkoztam, hogyha te fotózásra és videózásra is akarod használlni, akkor nem ártana, bele egy autofókusz, na már most, ez a másik 2 készülékben, nem található meg:S a kijelző felbonntása is jobb, csak azt nem tudom, hogy-hogy teszed/veszed ki az aksit, mert azt néztam a vidiben, hogy egybe van önntve, egy csavar sincs, a boritásaábaXD + meg tudják e szerelni a nélkül, hogy széttörik a külselyét:S de nézd a jóoldalát, szétperegni nem fog...Remélem segítettem, és ha valamit rosszul mondtam volna, akkor javítsatok ki, bár még megjegyzem, hogy sose jött be a symbian, de kezdik megérteni, hogy a fiatalságnak, a csicsás, dizájnos 3d-s menü jön be (a többségnek) :)
2012. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
X7, én szerelmes vagyok belé!:)
2012. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!