Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 v. Galaxy Mini v....

Xperia x8 v. Galaxy Mini v. Samsung Star II?

Figyelt kérdés
melyik a jobb szerintetek? melyiket vegyem meg?
2012. febr. 7. 21:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én nemcsak szervízes voltam, hanem helyettesítéskor, ha valaki szabira ment olykor eladó is...


Ez már csak így van a mai világban. Mondhatok nemet, de valszeg repülök is rövid távon...

2012. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Am te hol tanultad a szervizelést? A DGSM-ben? Mert ha ott, akkor ért szted valamit az oktatás?
2012. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én nem tanultam igazából sehol, amolyan autodidakta voltam...


De igazából nem lennék büszke a t-mobile szervízre...

Sok telót megoldottunk azzal, hogy újraraktuk a szoftvert. Amit meg nem lehetett így, azt küldtük tovább az adott gyártó márkaszervízének.


Igazából többet tanultam a neten, mint 6 év alatt a szervízben...

2012. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ja és persze a net mellett saját tapasztalatok...
2012. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb helyen csak szoftverezést vállalnak meg kijelző/ hangszóró cserét, stb. Nyákforrasztást nagyon kevesen, inkább berendelik az új panelt, ha az kell. Én tanultam forrasztást is, de olyan silányul tanították meg, hogy egy idegen ember telóján nem merném megpróbálni :P
2012. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Viszont nem is lehetett nekünk sokszor a szoftverezésen kívűl mást csinálni, még ha akartunk volna se...


Samsungnál pl. ha nem oldotta meg a problémát az újrahúzás és még garanciális volt, kénytelenek voltunk továbbküldeni...


Csak ez sokszor bevett gyakorlat lett olyanoknál is ahol lehetett volna...

2012. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hát igen, a T-nél megvolt kötve a kezed. Én GSM boltban voltam. Egy nap behoztak vagy 10 iphone-t, na azokkal szenvedtem rendesen. Az itunes mindig más hibaüzeneteket dobott ki, aztán guglizhattam ki, hogy az mi a francot jelenthet. Egy csomószor előfordult, hogy munkaidő után este 10-kor is még otthon csináltam a telókat, hogy kész legyek velük :D Boldog voltam, mikor repedt kijelzővel hoztak be vmit és csak cserélni kellett.
2012. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

De azok között garanciális nem volt?


Mi inkább azokkal szívtunk...

Nem nyúlhattunk hozzájuk a szoftverfrissítésen kívül szinte semmihez, mert ugrott volna a garancia...

2012. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

# 17/28


Az X8-nak kapacitív kijelzője van, csak épp multi-touch nincs.

2012. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Van már multitouch az újabbakban...


cypress kijelzősök...

2012. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!