Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 v. Galaxy Mini v....

Xperia x8 v. Galaxy Mini v. Samsung Star II?

Figyelt kérdés
melyik a jobb szerintetek? melyiket vegyem meg?
2012. febr. 7. 21:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Vgay a Blade is jó, meg a Skate. Ha teheted ezek közül ruházz be valamelyikre
2012. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Persze az xperia mini-t meg se említed...


Te ugye asdfvb vagy?

2012. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Az Xperia Mini-t azért nem írtam, mert az kicsit drágább, mint az itt felsoroltak. De persze az lenne a legjobb mind közül


Amúgy igen, honnan tudtad? :D

2012. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Az xperia miért is drágább, mint a skate?


T-mobilnál pl olcsóbb, de függetlenül is hasonlóak.

2012. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy lement az ára. Mikor utoljára néztem (jó régen) még drágább volt.
2012. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Hát ez már csak így van szinte az összes telefonnál.

Előbb-utóbb mindegyik olcsóbb lesz, mint a nyitóár.

Bár amikor drágább volt az xperia mini, akkor tök ugyanaz volt az ára a t-nél, mint a skate.

Amúgy meg karácsonykor laza 34-ért lehetett domino csomagban kapni...

2012. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

A felsoroltak közül a Xperia x8at ajánlanám.

A samsung Star II-vel még nem volt szerencsém találkozni de nem is akarok... Nem túl sok jót hallottam róla és amúgy sem a legújabb készülék.

A Galaxy mini folyton lefagy, az aksija nagyon gyorsan felforrósodik, a kijelzője gagyi és nem túl szép a felbontása.

A Xperia X8 a legjobb ez a három közül. Ritkán fagy le, az aksija nem forrósodik stb... A kapacitív kijelzőt hiányolom belőle de mindegy.

Igazából ahogy már előttem is írták ebben az árkategóriában a Telenor Onetouch lenne a legjobb (vagyis Alcatel OT-990).

De ennél is jobban meg érné az xperia mini, csak az már egy tíz ezressel drágább. De te döntöd el, hogy megérné e még rádobni egy kicsit és tényleg jó készüléket venni vagy maradni ezeknél. De, ha ennél a háromnál maradnál akkor mindenképpen az X8at válaszd!

2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"Amúgy igen, honnan tudtad? :D"


Már itt gyanus volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De itt már végleg, stilusból és a régi SE utálatodból ezután lejött...


És ugye szervízben dolgozol, de az árakat nem ismered...


Én is szervízben (t-mobile) dolgoztam év végéig...

2012. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Hát most a harmatgyenge forint miatt a franc se gondolja, hogy lefelé mennek az árak. 40-ért nagyon kellemes árban van. 34-ért meg szinte ajándék volt
2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

ma 15:49


Pedig ahoz a kérdéshez nem én írtam, amit linkeltél :D Az egy másik 51%-os volt. Amúgy nem utálom az SE-ket, sőt az új Xperiákat már szeretem, csak a régebbiek nem tetszettek. Amúgy egy szervizesnek mér kéne tudnia az árakat? Most már amúgy nem is dolgozom ott, csak futólag bevállalok 1-2 telót, ha felhívnak. Meg amúgyis már nagyon elegem van a mobilokból uh azért nem is nagyon nézegettem :D

2012. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!