Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "T-mobil"-os teló tudja-e...

A "T-mobil"-os teló tudja-e kezelni a "Blue"-s kártyát?

Figyelt kérdés

Vagy csak a függetlenek,(és a sajátjuk)?

Mivel feltöltős vagyok,gondoltam,veszek "csúcsidőre" egy Lidl-s kártyát,de csak "T"-s mobilom van...ugye mindkettő "30"-s előhívójú.

Kikódol(tat)ni nem akarom.

Van valakinek tapasztalata,infója?


2012. febr. 6. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
2012. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első:

És egy hogyan kapcsolódik a kérdéshez?

2012. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bár nem ez volt a kérdésem,de köszi a linket!

Szóval ha jól értem,más mobilhálózatba "extra"kedvezményként 36(!)ft/perc...és még ezért adjak plusz 700 ft-ot?! Jó biznisz...kösz,nem!

2012. febr. 8. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha 14-15 percnél többet beszélsz az időszak alatt, onnantól jóval olcsóbb a 700 ft havidíjjal is.


Saját és vezetékes hálózatba mindig 25 ft, más mobilhálózatba 36.


Ha saját hálózatba vagy vezetékesbe telefonálsz, 3000 ft-ból 92 percet tudsz beszélni.

2012. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most egyébként melyik díjcsomagod van?


Hálózaton belülre olcsóbb csúcsidőben, mint az én havidíjas eco díjcsomagom...

2012. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset telefonálok,dominó egyenlítőben vagyok.

/dec.30-n töltöttem(5e+500)...és most van 3,8e rajta/

Az volna a lényeg,hogy ne kelljen figyelni,megtanulni,és kész.

Nappal/csúcsidőben bátrabban indíthatnám a hívásokat.

Van egy régi "T"-s telóm,abba tennék egy Lidl-s kártyát.

2012. febr. 8. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz kérdezd meg egy forgalmazónál, hogy jó-e a blue-s kártya bele.


Viszont az egyenlítő díjcsomag elég drága csúcsidőben, 73 ft/perc minden hálózatba. Kis számolás után rájöhetsz, hogy a fent írt havi 14-15 percnyi beszélgetés után még a 700 ft-os havidíjas domino 7 + extra már olcsóbb még a havidíjjal együtt is.


15 perc az egyenlítővel csúcsidőben 1095 ft

domino 7 + extra 700 ft+375, ami még a havidíjjal együtt is csak 1075 ft. 15 perc után vagy ugye minden megkezdett hívás után már sokkal olcsóbb a domino 7 extra


20 percnél vagy 20 megkezdett hívás után csúcsidőben

D E:1460 ft.

D7+E1200 ft.

2012. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már 2 Lidl-ben kérdeztem...gőzük sincs,annyit tudnak,hogy nekik eladó,és kész.

Majd csak válaszolnak az e-mail-re 4. nap után.

-Drága csúcsidőben,nem is használom.

2012. febr. 8. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg elfogadja, én nem szarakodnék két sim kártyával. Turbo sim megoldja a problémát, ha mégsem. 1e-ért már lehet kapni a vaterán.


A számhordozás menete, amennyiben Ön rendelkezik az aktuális mobilszolgáltatójától kapott „Hordozást jóváhagyó nyilatkozat”-tal:


Igény bejelentése a szolgáltató felé

Fáradjon be az Önhöz legközelebbi LIDL áruházba és töltse ki a számhordozásra rendszeresített formanyomtatványt, vagy töltse azt le honlapunkról (www.bluemobile.hu/dokumentumtar.html)

Az aktuális mobilszolgáltatójától kapott "Hordozást jóváhagyó nyilatkozat"-ot, a kitöltött Számhordozási nyilatkozattal és az Egyedi Előfizetői Szerződéssel együtt juttassa el hozzánk:

postán,

faxon a 06 1 447 4128 számra, vagy

az alábbi e-mail címre: szamhordozas@bluemobile.hu

Kérjük, hogy a postai küldésnél vegye figyelembe a Hordozást jóváhagyó nyilatkozat lejárati idejét (nem lehet régebbi 10 munkanapnál), mert a postai beérkezéskor lejárt nyilatkozat esetén kérését nem tudjuk végrehajtani.


Elintézzük a papírmunkát

Megkötjük az előfizetői szerződést a hordozni kívánt telefonszámra. Az Ön igénybejelentésétől számított legfeljebb 8 munkanapon belül megvalósul a szolgáltatóváltás. A számhordozás sikertelensége esetén értesítjük Önt.


Otthonába kapja régi telefonszámát az új SIM kártyáján

A blue mobile postán juttatja el Önnek régi telefonszámát az új blue easy SIM kártyáján. Az átvételkor a SIM kártya ára megegyezik az üzletben értékesített SIM kártya árával.

[link]

2012. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van visszahívos sms a blue mobilnal? Hívás t-mobile hálózaton belülinek minősül? :D
2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!