Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az autós...

Mi a véleményetek az autós töltőkről a mobiltelókhoz?

Figyelt kérdés
Eddig minden telómhoz használtam autós töltőt,ha nagyon szükséges volt,sőt a Nokia 6220c-nél navigáció közben végig rá volt dugva,2-3 órára is és soha nem volt gondom velük.Most vettem egy HTC Desire S-telót(egy kicsit drága volt)és rám ijesztettek,hogy az autós töltő tönkreteszi az aksit,sőt még a telóba is kárt tehet,de hát navigációnál kénytelen vagyok használni.Nem vennék v.mi gagyit,egyik ismerősömnek van Nokiától gyári autós töltője ugyanilyen micro usb-s csatlakozóval és azt venném meg.
2012. febr. 2. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha indítózol akkor húzd ki.Az tényleg nem tesz jót neki.De a folyamatos töltés a gps közben nem fog ártani:
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!