Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Nokia N8 vagy...

Szerintetek Nokia N8 vagy N9-et vegyek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 17:19
 1/8 anonim válasza:
0%
egyiket se, ha már ennyi pénzed van, akkor inkább egy Nokia Lumia 800, hardverre, külsőre u.a., mint az N9, csak Windows Phone 7(.5) van rajta, ami azért (szerintem) jelentősen jobb, mint egy MeeGo... Symbianról meg ne is beszéljünk...
2012. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
céges telefon és sajna ezek közűl választhatok:/
2012. febr. 2. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
N8. Sokkal több a support rá. Az N9 ár és MeeGo miatt hátrányos. 2 meego telo van az N900 és N9. N8 meg február 8 kapja meg a Belle ami qrva jó rendszer. És a symbian nem szar csak nem használtál még.. Szval N8.
2012. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi még csak megjegyezném hogy a Lumia 800 hardwere kicsit erösebb :D (1.4ghz scorpion, adreno 205 gpu) :DD
2012. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. febr. 2. 19:04
 6/8 anonim válasza:
N9!!!!!!
2012. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak netre,telefonálásra kell,akor N9.De ha rengeteg alakalmazást akarsz használni,akkor N8.Nekem N8-am van.N9-et azért nem vennék,mert kevés a támogatás.
2012. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

N9 is nagyon jó, én imádom. Szerintem jobb, mint a lumia. Abban Még vannak olyan gyerekhibák, amik ennel már régés rég nincsenek!:)

Amúgy N8-ban erősebb a kamera, több alkalmazás van hozzá (hozzá teszem, hogy MeeGo-ra is adják ki szép számmal.)

Én nem tudnék választani, mert mibd a két telefon jó...

De talán N9.

2012. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!