Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az IPHONE, vagy a...

Szerintetek az IPHONE, vagy a SAMSUNG GALAXY S?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. febr. 1. 16:40
 1/10 A kérdező kommentje:

de nem csak népszerűségből hanem hogy melyiken van több program melyik a fejlettebb


KÖSZI

2012. febr. 1. 16:42
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én midketőt úgymond "ismerem" de a samsung galaxy s fejletteb,de az iPhone meg márkásabb ugyanazt tudja mond kettő csak a galaxy egy kicsitt jobb sztem
2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
thanks :)
2012. febr. 1. 18:16
 4/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert egyik ismerősöm tud iphone-t 20.000 ft-ért venni de nem tudom,h mennyi a samsung galaxy s
2012. febr. 1. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
hát 3g-t én is tudok venni 20ért, de nem éri meg, nekem kb 1 éve volt, és már akkor is lassú volt, szóval pár hét után tovább is adtam. 3g nemsok új alkalmazást visz, de konkrétan a fontosabbak elmennek rajta.
2012. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 2. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, melyik iPhone.
2012. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt amúgy senki sem nézi, hogy az egyiken android van a másikon meg ios?A két rendszer között nagy különbség van.és az android szerintem sosem lesz jobb mint az ios sebességben legalábbis.A fő probléma a proiritással van.Androidon a grafikus felület rajzolás ugyanolyan fontosságúnak számít, mint pl. egy weboldal betöltése.Ezért miközben betöltsz egy bonyolultabb oldalt, és a menüben görgetsz, ugyanolyan fontosságúnak számítanak,így osztozniuk kell az adott hardveren.iOS-nél pedig ha megcsinálod ugyanezt, a rendszer, miközben a menüben bóklászol, telepítesz egy programot,automatikusan szünetelteti a kisebb prioritással rendelkező feladatot, hogy minnél jobban követni tudja a júzer utasításait.Valamint még az androidnál, ha megérinted a kijelzőt, az összes pixelt újra kell rajzolnia,amiben a processzorok nem túl jók.Ezért rettentő gyors az ios az androiddal szemben.Ennek az orvoslására egy lehetősége van a google-nek:újraírja az androidot, majd ráteszi mindegyik jelenlegi androidos mobilra.Ha ezzel kész van, még a marketen levő összes programot is újra kellene írnia,hogy azok működjenek az új rendszeren.Csak az alkalmazások átírása több, mint 1 évig tartana.
2012. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért képes az Apple ugyanolyan hardverből jóval többet kihozni.
2012. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!