Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb: android, vagy...

Melyik a jobb: android, vagy symbian?

Figyelt kérdés
Főbb jellemzők: kamera, kezelőfelület, gyorsaság, programok-játékok(ingyen).
2012. jan. 30. 14:18
 1/8 anonim válasza:
egyértelműen Android, nekem sony ericsson xperia x8 van, és nnél jobb telefonom még sose volt, imádom, mindent tud, amit csak lehet
2012. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Android nem kérdés de a kamera meg a gyorsaság nem csak az op rendszertől függ hanem attól is ogy milyen gyors a telefon
2012. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Főbb jellemzők: kamera

-Egyiknek sem jellemzője.


kezelőfelület

-A kezelőfelület alatt a billentyű vagy érintőpanel értendő, így ezek sem jellemzői.


gyorsaság

-Ez a hardveren múlik leginkább


programok-játékok(ingyen)

-Amit letöltesz rá. Itt már lehet az androidra gondolni, a market felé billen a mérleg.

2012. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban mind a kettő ugyan olyan jó, de az, hogy valakinek melyik jön be jobban a kettő közül, az ízlés kérdése.
2012. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
ANDROID a symbian elavult
2012. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Nekem három évig volt Symbian-om, én szerettem. Androidos készülékem alig fél éve van, ám egyértelműen jobbnak találom a Symbiannál. A Symbian egyszerűbb, könnyebb kezelni, ám kissé már idejemúlt.
2012. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:24


gyorsaság

-Ez a hardveren múlik leginkább


Szerintem ez nem igaz. Pl. Az iPod Touch 4-nek sincs ero"sebb hardvere, mint egy Galaxy Acenek,mégis gyorsabb.A prioritáskezelés miatt.

2012. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az Android pártáj fogom, igaz a Symbian-ról csak előítéleteim vannak, saját tapasztalataim nem.

Nekem nagyon is bevált az android és egyáltalán nem bonyolult, sőt könnyen meg lehet szokni. (Alcatel OT-990)

Csupán egyetlen aprócska dolog zavar, de az nagyon, Ha csupán simán kilépsz, vagy gyorsan akarod bezárni a futó alkalmazásod (akár telefonálás, net, zene, játék, program stb) a háttérben futni fog és lassítja, fogyasztja az energiát.

Nekem android mellé a Task Manager Pro alap. (alkalmazás és feladatkezelő)

2012. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!