Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs. Bármely más...

Android vs. Bármely más oprendszerű teló? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Kinéztem a samsung star II-t. de modogatják, hogy nehéz rá alkalmazásokat találni, mert minden az androidra épül manapság, és nehéz beszerezni rá progikat.

Nekem tulajdonképp, csak wifizésre, facebookre, zenehalgatásra, meg filmnézésre (buszon) kéne...meg persze pár alkalmazás és kész, de nincsenek világraszóló elvárásaim...


2012. jan. 3. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából rá tudod tenni arra is az Androidot, de ha nem értesz hozzá, akkor egyszerűbb egy olyan telefont nézned, ami gyárilag droidos. Bár, ha ennyire használod, akkor nyugodtan vehetsz Nokiát is (az Ovi áruház elég jó, viszont a Symbiannak már leáldozott), vagy iPhone-t mert az iOS is nagyon megbízható, könnyen kezelhető és az AppStore is rengeteg ingyenes alkalmazást raktároz, persze az árát nem igazán éri meg. Nekem pl egy iPhone 3G-m van, semmi bajom vele, netezésre, zenére, filmre tökéletes, csak már vannak gyorsabb, szebb kijelzőjű telefonok is :)
2012. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pont azért nem vettem androidosat,mert nem használnám ki a sok hüyleséget amit le lehet rá szedni
2012. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy mindent nem használnál ki, de manapság már annyira olcsó telefonokra is ráteszik az androidot, hogy inkább azt venném meg, mint amin semmilyen operációs rendszer nincs.
2012. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De minek operációs rendszer,ha zenét akarsz hallgatni meg fészbukozni rajta? Felesleges. Mellesleg ezek a nagyon olcsó androidos telefonok több bosszúságot okoznak,mint egy op rendszer nélküli teló..bár kinek mi az olcsó,szerintem amik normálisan működnek és lehet élvezni az op rendszer nyujtotta előnyöket,mert pl elég nagy és jó a kijelzőjük hozzá,azok 40-50 ezer forintba kerülnek alsó hangon.

Nekem inkább egy op . nélküli,mint egy vodafone 858 smart,vagy egy galaxy mini..

2012. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott van a Samsung galaxy y, samu x8. Szépen fut rajtuk az android, olcsók, jó a kijelzőjük és 30.000Ft az áruk újan. És ha esetleg le szeretnél tölteni valami hasznos app-ot akkor ott a market és nem kell a neten keresgélni. És jobban személyre is lehet szabni.
2012. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sony x8* :)
2012. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

samu :D:D:D igen mondjuk ebben igazad van az x8 tényleg király és olcsó.

csak nekem az "olcsó android,ami mindneki számára elérhető" ről,mindig a legócskább (lsd vodafone 858 ) telefonok jutnak eszembe,mert ezek olcsón is kerültek piacra,miközben pl az x8 is anno 40 körül volt

2012. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen azok a vodafone-os telenor-os telók elég gagyik. Legyártja egy kínai cég, a Vodafone meg megveszi tőlük és olcsón eladja, ráadásul egy olyan ócska telefonra rárakják az androidot. Nem baj hogy szaggat rajta, a hülye magyarnak minden jó -.-"
2012. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

csak az ár a fő szempont sajna nekem is!...:S


msot ez samsung 25 ezer, ugyanannyi mint a vodefone smart, aztán utáan már csak a galax y van 35 papírért

azmeg egy tizessel hosszabb...


Vodafonos vagyok, szal csak az ottani készüléklista kerülhet szóba...am a telenor one touch nkm is tetszik

2012. jan. 3. 23:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen mert pl youtibe ozni meg filmet nézni nemhiszem h. tudsz rajta filmet is max akkor ha nagy kínszenvedéssel rájössz h. melyik formátumot zabálja meg de a netezés is egy kínszenvedés lesz mert nemlesz valami gyors inkább egy akadós laggos "na töltsed már be ezt a kib@szott oldalt" fílingje lesz a dolognak....és ráadásul 25 ért rohadtul nme éri meg....mert szart sem tud...és am aki meg ért hozzá valamennyit az egy vodafone 858 ot megtudja csinálni h. normális sebességgel fusson pl egy gyorsabb rom egy jobb launcher egykis proci húzás stb megvannak rá a módszerek ezek elég szabvány cuccok mert álltalában az össes alsókategóriás droidba az msm7227 adreno 200 kombót rajják szóval a legolcsóbb andoiddal tudni fogsz elfogadhatóan netezni filmet nézni és zenét hallgatni mellette meg még sokkal többet is fog tudni mint ez a fostalicska
2012. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!