Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone a jobb vagy a Samsung?

Vesper02 kérdése:

Az Iphone a jobb vagy a Samsung?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az Iphone csak kultikus telefon már egy Samsung galaxy többet tud, szeretném megtudni, hogy mivel tud többet.
2012. jan. 3. 11:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

Csak ennyit szeretnék hozzáfűzni:

Galaxy S 2


[link]


Galaxy Nexus


[link]


Ne vegyél Iphone-t.

2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazából kb ugyanazt tudja mindkettő (csak annyi különbséggel, hogy egy 40k-s Androidos teló is tudja azt, amit az iPhone).

Mégis teljesen más, egyik sem rossz.

Ha a piacot nézzük már a Samsung átvette a vezetést, meg az Android is már a legtöbbet használt OS (USA-ban, ami erősen iPhone párti).


Próbáld ki melyik tetszik, és azt vedd meg.


iPhone azért jó, mert egyszerű kezelni, így még egy amőbának sem okoz nehézséget a használata, Androidot meg kb negyed óra, mire megtanulod használni, viszont ha kicsit többet foglalkozol vele sokkal több okosságot tudsz vele csinálni, mint egy iPhone-nal.

2012. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenki fújja, hogy a Samsung már jobb lett...

Emberek, amíg egy Samsungot elviszel 8szor szervizbe, mert sajna kell nekik, addig iPhone azt sem tudja mi az a szerviz.

Inkább adok ki érte többet, de nem lesz vele gondom.

nekem iPhone van, semmi pénzért nem cserélném, pedig próbáltam galaxykat, de van ott még mit csiszolni. Játékok fagynak, és elég lassúcska.

2012. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nexusos linkhez:


-képernyő:hiába 1280x720,ha a szem 300-320 ppi-nél többet nem érzékel


-sok ram: az iphone sem akad


-1,2 Ghz-es processzor:hiába, ha majd félszáz telefonra kell optimalizálni a játékokat,nem csak 4-5-re


HSDPA: a 4S-ben is van


9 mm-es vastagság: a 4S 9.3 mm vastag


flash support:ez talán tényleg belekerülhetett volna.AMúgy ott a youtube


video output: 4S-ben is megtalálható Apple Digital AV Adapter vagy Apple VGA Adapter


nagy, 4,6"-os kijelző: csak alig kisebb a felülete,mint a USS Nimitznek

2012. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Samsungot sem kell többször vinni szervizbe, mint egy iPhone-t.

Mindkettőt rendesen összeszerelik, ritka a meghibásodás.


És igaz, hogy Android esetében ezer telefonra kell optimalizálni, ezért nem is létező fogalom ott az optimalizálás, de erős vason akkor sem akadozik már semmi.

Max ha tényleg nagyon rosszul megírt játékról van szó.

De pl. egy ZTE Blade/Wildfire S ami azért nem valami erős vas is elvisz egy Dead Space-t, ami elég komoly játék, mert normálisan meg lett írva.


Teljesen hülyeségekkel érvel a legtöbb iTulaj.

Nincs semmi baj sem az iPhone-nal, sem a Samsung/egyéb Androidos gyártókkal, szubjektív, hogy kinek melyik jön be jobban.

2012. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni akarok,csak leírom a véleményem!


Nem vagyok iTulaj,bladem van.De viszont ha azt nézed,hogy olyan vasat veszel,amin mennek az erősebb játékok lsd.:SGS II,Lg optimus 2x annak az árából már egy iPhonet/iPodot veszel,ami valljuk be őszintén,sokkal jobb játékra.

2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És nincs semmi bajom a Samsunggal,egyszerűen csak úgy gondolom,hogy amennyiért megveszel e SGS II-t, abból kijön egy iPhone is,nem is beszélve az iPodról.
2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a kijelentésem,hogy kijön az árából egy iphone 4 ,az kicsit hülyeség volt.20.00-el drágább.De én úgy gondolom,hogy ha valakinek van pénze 118.000 Ft-os telefonra,akkor már az a 20.000 sem számít.
2012. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, de az okkal vesz SGS2-t aki azt veszi, nem azért, mert nincs pénze iPhone-ra.

Nekem sem kéne soha semmi pénzért iPhone, tudom, hogy az is ugyanazt tudja, de nekem az Android sokkal jobban bejön.

2012. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt, hogy melyik jobb. kinek mi..

menj be a telefonosokhoz és kérdezed meg, vagy ott a Google barátod, keress rá, hogy melyik telefon mit tud és hasonlítsd össze.. nem nagy ész kell :)

2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!