Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy Sony...

Samsung Galaxy Mini vagy Sony Experia X8?

Figyelt kérdés

Érdemes lecserélni egyiket a másikra?

Illetve tapasztalataitokban mennyi különbség van a két mobil között?


2012. jan. 27. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Oké legyen igazad, akkor is, jelen esetben a mini 1000x jobb választás, mint egy x8. Ha xperiat szeretne a kérdező vegyen xperia minit, az már jó. De az x8-nál a galaxy mini sokkalta jobb.
2012. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Hát te aztán okos vagy. Ha még a Gio-t mondanád, akko csak-csak, de a Mini egy kész tévedés.
2012. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Állandóan erre az szoftverfrissítésre nyáladzotok. 2.3 kell? Tegyél főzött ROM-ot. Egy Mini kategóriás telefonnál tehetsz akármint, attól még nem lesz sokkal jobb.
2012. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te tényleg ennyire korlátolt vagy, vagy esetleg direkt írsz hülyeséget döntsd el magad :D Én nem fogok vitatkozni, mert semmi kedvem nincs hülyeségekre válaszolgatni, főleg egy ilyen egyértelmű kérdésben. Örülök neki, hogy te ennyivel okosabb vagy, remélem még látom valahol írásod, csodálhatom kíváló elméd vívmányait. Én itt befejeztem, további szép napot! SZEVASZ!
2012. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az X8-at több ismerősöm is cserélte Minire, szóval nem kell vitatkozni :D Egyébként az X8-on az Android alig testreszabható. Láttam már és nagyon le van korlátozva, míg a Galaxy Mini nem. + Egyik osztálytársam telóján az Angry Birds akadozott még az egyszerű pályáknál is, a Mini meg csak az összetetteknél...
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
37%
Minden Sony elvesz egy kicsit a testreszabhatóságból, nem csak ez...
2012. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az újabbak már annyira nem, de ez nagyon :D
2012. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!