Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy Sony...

Samsung Galaxy Mini vagy Sony Experia X8?

Figyelt kérdés

Érdemes lecserélni egyiket a másikra?

Illetve tapasztalataitokban mennyi különbség van a két mobil között?


2012. jan. 27. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát egyik se túl jó választás. régiek is, gyengék is.

lecserélni az egyiket a másikra tuti nem érdemes

2012. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Sony sokkal jobb, márcsak a kijelző miatt is. A Mini-nek a lehető legnagyobb hulladék kijelzője van. Ezen kívül a gyári ROM is sokkal rosszabb, mint a Sony-é, de van még tovább is...
2012. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon nem vágod a dolgokat. X8-nak hogy lenne jobb a szoftvere, amikor csak 2.1-ig jelent meg rá az Android hivatalosan és ez az utolsó is, míg Galaxy Minire 2.3-as frissítés is van? A kijelzőről annyit, hogy ha volt jobb telefonod zavar, ha nem volt, akkor nem. De +1 a Galaxynak, hogy legalább nagyobb a kijelzője, a felbontást meg elviseled.
2012. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz :)
2012. jan. 27. 16:06
 5/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Te nem vágod, hogy a Galaxy-n lehet bármilyen Android, attól a gyári ROM még instabil, problémás kaka marad. Továbbá engem zavar a kijelző, nekem még a 320x480 is zavarja a szemem...
2012. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért instabil(abb) a Samsung Galaxy Mini Rom-ja?

Hiszen majd' fél évvel újabb az X8-nál.

2012. jan. 27. 16:21
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem stabilabb "kakább" :)
2012. jan. 27. 16:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Értem szóval jobb az x8... Persze, inkább vegyél egyből már vmi használt t-mobile pulset nem ? :D Az x8-nak egyedül a kijelzője jobb, hardveresen jobb a mini, plusz a minire van gingerbread (2.3) az x8 az eclairnál (2.1) megállt. Ez az instabil rom meg marhaság szerintem (bár nekem egyik sincs), de nyomkodtam minit és szerintem abszolút nem rossz a szoftvere, elhiszem, hogy egy jobb xperian jobb szoftver van, mint egy samsungon esetleg, de itt egy 2.1-es x8ról beszélünk...
2012. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mert sz@rul optimalizálják a rendszer. Egy kis megterhelés és máris befosott. A TouchWiz felület nagyon a sor hátulján kullog...
2012. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 27. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!