Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3600-ról vélemények?

Nokia 3600-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Ami engem zavar a leírásában, az a 280 órás készenléti idő... Hiszen nagyjából ebben az árkategóriában már vannak telefonok 800 óra készenléti idővel is. Mondjuk azt tegyük hozzá, nem telefonálok sokat, szóval akkor ez annyira gondolom nekem lényegtelen is. Csak azért ne kelljen 2-3 naponta töltögetni... Viszont én valahogy akkor is ezekhez a szétcsúsztathatókhoz ragaszkodom. Nekem ezek tetszenek külsőre, annyira nem vagyok oda az érintőképernyősökért. Most Samsung S3100-m van. Nem tudom megéri-e egyáltalán váltani. De a Nokiának ez a típusú telefonja nekem külsőre annyira tetszik. :)

2012. jan. 19. 08:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!