Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoe 3gs vs blackberry (k)?

Iphoe 3gs vs blackberry (k)?

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd és miért? Iphone sokkal több lehetősége(ke)t rejt "magában" és nagyobb kijelző, stb..

aki nem szereti, fölöslegesnek, bármilyen rossznak, hülyeségnek tartja-magyarán csak ócsárolni jönne-, az ne írjon, mindenkinek jobb úgy :)


2012. jan. 16. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire kezdő vagy, akkor ne vegyél bb-t
2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem egy kategória, az Iphone játékra jó, a BB meg egy komoly üzleti rendszer!


Olvasd el:

[link]


BB-t csak akkor éri megvenni, ha a sima előfizetésed mellé kötsz BIS/BES szolgáltatást is, különben a BB-k plusz szolgáltatásait nem tudod használni.

2012. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó lesz neked az iPhone, a parasztokat jobban lehet vele vakítani a dizsiben. A BlackBerry-t nem értenéd, nem tudnád használni, eladnád, aztán pedig mindenhol csak a rossz hírét keltenéd. Kerüljük ezt el, és vegyél iPhone-t, az való Neked.


Több lehetőséget rejt magában? Ezt melyik haverod mondta? Mik lennének azok a lehetőségek? Nagyobb képernyő, hát ezt aláírom, valóban nagyobb, csak az iPhone-ról hiányzik kb. 40 gomb:D Ja és az iPhone télen a legideálisabb, ugyanis kesztyűben nem tudod nyomkodni. Gondolom ez is a számtalan lehetőség egyike.

2012. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3GS amúgy már iszonyatosan elavult 2012-ben. Annak az árából ezerszer jobb más rendszerrel rendelkező telót lehet kapni, de ugye az nem Eppöl, tehát nem lehet vele menőzni Pistikének az osztályban...
2012. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én a különbségekre lennék kíváncsi. Iphone-om van, és kihasználom: rengeteget üzletelek-vaterázom, és sokkal könnyebb követni egy éppen kelendő árúnak a licitjét, ha akkor jár le épp, amikor úton vagyok. Illetve szeretem a levelezőrendszerét, 3 emailcímem fut párhuzamosan: munka, üzlet és baráti levelezések. Ezeket is figyelemmel kísérem, és jó azonnal válaszolni, ha fontos és arról van szó.

Játékom nincs, nem tudom, miért, én nem szeretek játszani telefon és PC-n sem. Nem az én világom.

Nekem eddig ezekre megfelelt, de nagyon kíváncsi vagyok a Blackberry-re. Nő vagyok, így elsőre a külső ami megtetszett és a menürendszer, gombok, szimpatikus készülék.

Csak kíváncsi lettem volna, köszönöm az eddigi válaszokat. Elolvasom amit belinkeltél, köszönöm szépen.

2012. jan. 17. 14:19
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy rengeteg csatolt levelem van-az iskolám, munkából adódóan-.

Tehát ezeket én rendszerint megnyitom/letöltöm és, ha tanulni szeretnék, akkor tanulok-természetesen ez is útközben, ha van rá lehetőségem-.

Word, pdf csatolmányokról van szó.

2012. jan. 17. 14:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi számít üzleti telefonnak, én ezekre használom.
2012. jan. 17. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a vaterások minősülnek üzleti felhasználok BB szemmel. Ha elolvastad a linkelt oldalt, akkor most már tudod, hogy a BB nem csak egy telefon, hanem egy rendszer. A fő előnye a flottakezelésben, a titkosításban van. Nem véletlenül használja sok kormány.

Ha tetszik akkor vegyél BB-t, de csak úgy, hogy kötsz mellé BIS előfizetést. (Különben e-mail-ezni sem tudsz rajta.)

Mellékleteket probléma nélkül megnyitja, de a kijelzője kisebb lesz mint az Iphon-é.

2012. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikre ezek szerint Te használod a telefont arra tényleg jobb lenne egy BB. Kárpótol a kisebb kijelzőért, efelől ne legyen kétség:)
2012. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!