Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3 vagy Blackberry 8520?

Nokia C3 vagy Blackberry 8520?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:50
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem egy kategória. Játéktelefont ne hasonlíts össze egy üzleti telefonnal...
2012. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így van, ha QWERTY akkor BlackBerry.

A BlackBerry nem ér semmit BIS előfizetés nélkül, de aki üzleti telefont vesz, annak ez úgysem okoz gondot...

2012. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Nokia C3 egy átlagfelhasználónak sokkal jobban megfelel mint a blackberry (főleg, ahogy írták a bis előfizu miatt). Ha üzleti célra használnád, akkor viszont egyértelműen blackberry.
2012. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nokia, nővéremnek van BB-je, kezelhetetlen szinten bonyolult és szar is. Már most cserélni akarja egy.N9-es Nokiára.(:
2012. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem Curve 8520 adott a ceg mondvan hogy jo az nekem. NEM JO! Semilyen szinten nem kozeliti meg a 8520 az android szintjet. A qwery reszemrol hasznalhatalan, mert batar nagy kezem es ujjaim vannak. Az erintokepernyon is van qwerty.. :)
2012. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Reggel 8kor bemegyek a ceghez full aksival es 2-kor mar fogom a fejem hogy vajon most merul le vagy azert meg be tudom fejezni ezt a mondatot... rettenet. Talan az IFA aksi segitene rajta. :))) Uzleti telefonnak nagyon gyenge. SMS-e-mail iras, szinten rettenet. (nagy ujjaim vannak) A szavak hibajavitasa pokoli... Az egyeduli jo dolog a teloban a hangminoseg.
2012. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:

Uzleti telefonnak nagyon gyenge


Akkor szerinted mi az üzleti telefon? A BB az egyetlen gyártó, aki csak üzletembereknek szánt készülékeket gyárt.

2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem olyan nincs hogy uzleti telefon. Olyan van hogy "telefon". Egyaltalan.. mi az hogy "uzleti"? Attol meg nem lesz uzleti hogy van rajta fizikalis keyboard, vagy attol hogy BB azt mondja hogy "mi csak uzleti telefonokat csinalunk". A burger king azt mondja hogyo csinalja a legjobb hamburgert. :) Nem hiszek nekik. Az csak 1 evelemny

En spec nem hasznalom e-mailezesre.

2012. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:
A BB-nek pont az email az egyik lényge, illetve a kommunikáció.
2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Uzleti...? :) Korabban meseltem az aksirol. Egy "uzleti" telefon nem adja meg magat nehany ora alatt. Csak beszelek rajta... Azert nem kell az e-nail mert mindenkit felhivok es engem is hivnak. Gyorsabb mint irni, ha hiszed ha nem. :)

A BB 8520 a BB szegyene. Jatektelefon "uzleti" kulsovel. Probaltad mar visszanezni CSAK az elmulasztott hivasaid? Vagy CSAK a fogadottakat.. Sok sikert.

2012. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!