Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek?

Milyen okos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Helló szeretnék venni egy okos telót kb 40 ezret szánnék rá, az a lényeg wifi legyen benne a kamerája erős legyen. Mit tudnátok ajánlani ?
2012. jan. 14. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
SE Xperia Mini? Azt szoktak itt ajanlgatni nagyon ebben az arkategoriaban, es nem alaptalanul.
2012. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, xperia mini. A többi középkategóriás telefonnak pocsék kamerája, hardvere, és supportja van. Az Xperiák a földbe döngölnek mindenkit ebben a kategóriában.
2012. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! Igen sokan mondták nekem is az xperia mini-t csakhogy annak benne van a nevében is h elég kicsi.. :D
2012. jan. 14. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ket napig volt nalam ilyen telefon tesztelni. En szemely szerint ket eleg nagy telefont hasznalok (HTC Sensation XL/XE), de nem ereztem volna hogy a kisebb meret miatt kenyelmetlen lett volna, vagy hogy a meret barmilyen problemat okozott volna. Kenyelmes a fogasa, a kijelzoje szep es eleg, a BRAVIA engine miatt szep teltek a szinek. Maga a telefon eleg gyors, out-of-box ugy ahogy van nem akadozik, szepek rajta az animaciok is. A kameraja pedig nagyon jo kepeket csinal, es a videofelvetel is egesz korrekt. A fules amit adnak hozza szinten nagyon jo, egy atlagfelhasznalonak tokeletes, habar en azert a beats fulesek utan hallottam a kulonbseget. Azt javaslom hogy menj be egy boltba, 'nyomkodd meg', aztan eldontod hogy kicsi-e neked vagy nem. Szerintem tetszeni fog, foleg ha ez az elso okostelefonod. En anno egy vodafone 845-tel kezdtem, es annak is orultem mint majom a farkanak. Na roviden ennyi. Sok oromet az uj telefonhoz, barmelyiket is valasztanad.
2012. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi meggondolom így :)
2012. jan. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!