Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (lent)

Milyen telefont vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A fiamnak kéne,13éves jó tanuló gyerek.Most egy lg kp502-je van de aztmondja hogy lassú,néha újraindúl stb.Most spórólt rá 80Ezer forintot hogy vesz magának egy telefont.Szerintetek vegyek e neki telefont.Nem vagyun k gazdagok,de ha ennyit költünk valamire az igenis jó legyen 3 évig legalább.Szóval ti milyen telefont vennétek neki?Árkategória:

-20-30E huf

-40-60E huf

60-80 E huf


Segitségeiteket előre is köszönöm


2012. jan. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

20-30 Telenor One Touch, vagy ZTE Blade, ha belefér, más olcsó telefon nem éri meg

40 Xperia Mini

60 Xperia Ray

60-80 talán Nexus S, Xperia Arc (nem tudom pontosan mennyibe kerül)

2012. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem leszólás, csak vélemény! szerintem felesleges 80e-t elköltenie fiadnak egy telefonra. Nekem most 24 évesen egy move by T-mobile (alcatel) telefonom van, és teljesen kielégíti minden igényemet. Androidos, szóval van hzzá rengeteg ingyen program is, csak ajánlani tudom a fiadnak 20e körül van.
2012. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket!Testvéremnek iphone4-je van.De az a telefon 150e ft annyit soha nem adnánk ki egy telefonért.Marad a max 60e-ftos kategória.Fiam már sokszor nyomogatta az iphonet és nagyon tetszik neki.Most utánnanéztem hogy az ipod touch 4g pont az.

A fiamnak az xperia neo.ipod touch 4g,és a samsung galaxy w tetszik.Vélemények a telefonokról?

2012. jan. 13. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

ipoddal nem tudsz telefonálni.

neonak jó a kamerája

inkább mutasd meg neki a samsung galaxy s-t :D

2012. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
felsőkategóriás közül legjobbak xperia arc ha játékőrült akkor xperia play (nekem is van és t-mobilnál egész jó áron volt)xperia neo Samsung galaxy s, s2, y, plus, HTC desire, sensation, ZTE blade örülök hogy segíthettem:D
2012. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!