Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et szeretnék venni....

Iphone 4-et szeretnék venni. Lehetséges internet igénylés nélkül?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs havi keresetem, de ha lenne se akarnék rá internetet. Most lehet én értettem valami félre, de apám azt mondja hogy iphone 4-t csak internettel együtt lehet venni... Tényleg nem lehet net nélkül? Mert akkor nem kéne rá ezt is fizetni havonta.
2012. jan. 13. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Függetlenül ki**szott drága. A 3 szolgátatónál nézz szét. A netes csogaggal mindig olcsóbb a teló, de a csomagok 17-20e forintnál kezdődnek, kiválaszható csomaggal pegig a telefon alaphangon 200e.
2012. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül vehetsz. Az Iphon 4 egy mobiltelefon. Net nélkül is.

De ha nincs kereseted, honnan veszel rá 150000.- ftot?

2012. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én veszem, kapom:) Bocsánat, csak nem akartam ennyire bele menni részletekbe. Apu lehet tudna kártyafüggetlent szerezni olcsón:)
2012. jan. 13. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
kell iphone és azt se tudod mire jó .. net nélkül meghal teló nuff said
2012. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. Tudom, hogy mi mire való, épp ezért telefonálni akarok vele, és nem netezni. Én nem vagyok kocka, hogy ha valahova megyek vigyem a netet is.
2012. jan. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!