Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy...

Samsung Galaxy Mini vagy Samsung Galaxi Gio mék a jobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gio
2012. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni hogy + Xperia x10 mini
2012. jan. 6. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
"...A 800 MHz-es Qualcomm MSM7227-es processzor dobog, ehhez Adreno 200-as grafikus gyorsító tartozik. A RAM és a ROM mérete is 512 MB..."-Galaxy Gio. "...A 600 MHz-es Qualcomm MSM7227 processzor. Egy Adreno 200-as GPU még befért, a ROM fél gigás, ebből 160 megabájton garázdálkodhat a felhasználó. A RAM hivatalos mérete nem ismert, de feladatkezelő szerint 279 MB áll rendelkezésre..." - Galaxy Mini. Az idézetek a mobilarena.hu-ról származnak. Gio esetében a felbontása is nagyobb a kijelzőnek, szóval én azt mondom, hogy egyértelműen Gio. De persze nyugodj meg mindjárt érkezik valaki, hogy vegyél Xperia mini-t, igaz nem ez volt a kérdés. :D Nem tudom ki pénzeli, őt v őket, de biztos jól fizet ennyi reklámért :D:D
2012. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkoz eddig maradok a gió-nál és a galaxi mini kilőve akkor már csak annyi hogy GIO vagy X10Mini :D
2012. jan. 6. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Xperia minit azért reklámozzák sokan, mert k*va jó telefonok. De csak a 2011-es xperiák. A régi x10 mininek sok "gyermekbetegsége" van. Amúgy meg az is nagyon jó telefon volt amikor megjelent, mert olyat még senki nem csinált, és főleg nem olyan minőségben. De x10 mini helyett inkább Gio, x10 mini tényleg nagyon mini.
2012. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gio 3szavazat x10mini0 eddig maradok a giónál és már holnap veszem de még meggondolom hogy méket ebböl a 3 bol tudok választani :S
2012. jan. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!