Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y-on nagyon...

Samsung Galaxy Y-on nagyon lassúak a játékok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 13:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
0%
én válaszolok a kérdésedre, egyáltalán nem lassúak rajta a játékok. Tudom, mert a hugom ilyet kapott karácsonyra és egyfolytában fruit ninjázik, dragonflyozik és angry birds-özik. ÉS NEM LASSÚ!
2012. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

hát igen csak pár nyomorék azt mondja!!!!!!!!!!!!!! :@

am köszi!!!!! :))

2012. jan. 7. 21:44
 33/46 A kérdező kommentje:
és mennyi játék fér rá kb?
2012. jan. 7. 21:48
 34/46 anonim ***** válasza:
felsoroltad a 3 legalapabb játékot ami minden szaron elmegy angry birds ről nekem más a véleményem nekem még defyn is ami jóval erősebb mobil volt h. durván belaggolt gyári rommal főleg a rió....lehet h. nem is láttad még h. milyen mikor egy játék tükörsimán megy de megértelek nem nőttél még fel régebben énis az ezre éves gépemen toltam a san andreast ment vagy 7 fps-el jó esetben és én meg örültem a fejemnek....de nemis csak a játékokról van szó hanem pl kamera qvga(240x320) felbontásban vesz fel videót asszem még a normál 30fps-t sem éri el...kamera 2 megapixeles fixfókuszos led vaku nincs......a szar ócska xperia mini 1280x720p ben folyamatos autofókusszal vesz fel videót és rendes monitoron visszanézve sem nyújt olyan lehangoló pocsék élményt mint az ipszilon.....és mivel még az ára sem indokolja h. milyen gyenge rohadtúl nem érdemes megvenni mert nagyon túl van árazva a tudás meg a béka segge alatt van ........
2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

-.-''

-____-''

2012. jan. 7. 21:52
 36/46 anonim ***** válasza:
az idétlen "mennyi játék fér rá" hozzászólásaid meg elég gyerekesen hangzik fingod nincs a mobilokról ezt jobb ha tudod
2012. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
vagy talán ha ez egy olyan paradoxon h. anyu meg apu nem veszi meg a 40 ezres telót(mondjuk nemrég még 34 volt de azt lekésted) akkor vegyél ink 29-ért xperia x8 at az is sokkal jobb és többet tud mint az a 32 ezres y...
2012. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzek valamit? Mi a rektkes f@szért írtad ki a kérdést? galaxy Y egy fos. De ha összeáll, még szar is lehet belőle.
2012. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
sokan dicsérik,úgyh megveszem!
2012. jan. 7. 22:24
 40/46 anonim ***** válasza:
mivel több a hülye mint aki ért a mobilokhoz így egyértelmű h. jópáran dícsérik ezt a cseresznyemagos kurv@szart
2012. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!