Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y-on nagyon...

Samsung Galaxy Y-on nagyon lassúak a játékok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 13:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Am most lemehtünk a dedóda és én is mondhatom azt h. neekm xperia minim van és nagyon megvagyok vele elégedve és am láttam galaxy minit azóta és hát a külömbség ég és föld az xperia mini javára szóval csak ajánlani tudom...ha valakinek nem esett le rosszul vagyok ettől a szövegtől mert azok mondják ezt akiknek fingjuk nincs mobilokról mert akinke van annak teljesen egyértelmű h. melyiket veszi...de am tényleg xperia minim van a defy után és annál is sokkalta erősebb...
2012. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
gagyi és kész
2012. jan. 7. 13:23
 23/46 anonim ***** válasza:

Asszem te vagy a világon az egyetlen aki a galaxy y-nal szemben az xperia mini-re mondja, hogy gagyi...


Itt van egy összehasonlítás az y-ról, xperia mini-ről és mini pro-ról.


Ha ez neked gagyi, akkor miért szarozol itt 2 hónapja és veszed már meg a samsung "csúcsmodelljét"?


[link]

2012. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
te nem vagy teljesen normális kérdező nem véletlen mennyi embert b@sznak át.....vedd meg már azt a rohatt ipszilont és légy boldog vele...
2012. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

oké

megvettem tök jó

2012. jan. 7. 13:56
 26/46 anonim ***** válasza:

Hát tényleg tök jó lehet a 320*240-es felbontás meg hozzá a 65k szín és a 2 mp-es kamera.

Ilyen szempontból még az 5 éves telefonom is jobb.


De próbálj ki a marketről majd jobb játékokat is rajta:


Keress rá:Cordy, GTA 3 stb.


Majd kiderül melyik a gagyi...

2012. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
ezt a faszt... aztán meg szidja a samsungot, hogy mekkora szar. Sok szakértő ember, némelyik nem tudja megkülönböztetni a telefont a távirányítótól.
2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

"aztán meg szidja a samsungot, hogy mekkora szar. "


Nem szidja, sőt xar után is xart vesz, mert samsung...

Asszem előtte vagy 5230-a vagy 5260-a volt...

2012. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Nem csak a samsung csinál szar telefonokat, maradjunk annyiban. És semmi elfogultság, Sony Ericssonos vagyok.
2012. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Mostanában a samsung kezd xar telókat csinálni, persze nem a felsőkategóriában.


Valahogy az olcsóbb telefonokra xar felbontású kijelzőket raknak.

De itt van az ace utódja:Ace Plus


3.65 coll 320*480-as felbontással 158 ppi. Az ace még 165 volt... Pedig sokan panaszkodtak, hogy kissé pixeles...


A galaxy y-é 133, A gagyi xperia mini-é pedig 192...

2012. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!