Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számcserénél mi a teendőm?

Számcserénél mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Négy éve ugyanaz a telefonszámom (T-Mobile), számlás előfizetésem van. Nem szívesen váltanék számot, viszont most a munkahelyem (és a körülményeim is) ilyen döntést kívánnak. A probléma szokásos, mi lesz a régi számmal, mivel mindenki azt ismeri... 2 előfizetést saját magamnak fenntartani felesleges. Küldjek körbe egy sms-t a névjegyzékemben található embereknek? Létezik esetleg olyan szolgáltatás, ami átirányítja a régi számomra érkező hívásokat? Vagy ha ezt a régi számot megszüntetem, akkor erre már nincs lehetőség?
2012. jan. 5. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a régi számod megszünteted, akkor erre már nincs lehetőség. Ha megtartod, akkor át tudod irányítani a hívásaidat (az sms-eket nem).

Ha mind a két számod T-Mobileos, akkor ez az átirányítás ingyenes.

2012. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
T-nél nem tudom van-e ilyen.de lehet hogy be tudják mondani h ez az uj számod. Vagy pedig a meglévő számod átviszed kártyásra s a másik lehet előfietéses... Remélem érthető mit irtam.
2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!