Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II tulajdonos...

Samsung Galaxy S II tulajdonosok! Mennyit bír ki a telefonotok?

Figyelt kérdés
Átlag használattal (hívás,sms) vagy akkor mikor játszatok vele vagy neteztek ?
2011. dec. 30. 13:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi :D kihagytam azt hogy : Egy töltéssel mennyit bír ki az akumlátor ? "
2011. dec. 30. 13:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak hívás, néhány SMS 2 nap..

Net vagy játék, ha belelendülök max. pár óra..

Mindegyik ilyen használat mellett ennyit tud.

2011. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 13:25


Tévedés, a BlackBerry-k elég intenzív használat mellett is kibírnak 1-2 napot, ha meg csak hívsz és sms-ezel akkor 3-4et. És gyakorlatilag 1-1.5 óra alatt telire fel lehet tölteni az aksit. Úgyhogy maradjunk annyiban hogy az érintős telefonok bírnak csak pár órát ha használod őket masszívan...

2011. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 2- Köszi :)Nekem is így van csak ideges voltam hogy mi lehet a baja talán rossz-e . De már megnyugodtam :D


# 3- Én nem tudom nekem még nem volt BlackBerrym,de am nekem csak kb.45 perc és fel is van töltve

2011. dec. 30. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 13:31


Ha jól értelmezem az elhangzottakat akkor viszont pár óra alatt le is merül...

2011. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5 - nem merül le hamar.. ha nem csinálok vle semmit csak telefonálok akk. napokig ha játszok vle akk csak fél/h

ármnegyed nap.

2011. dec. 30. 18:22
 7/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:

"Úgyhogy maradjunk annyiban hogy az érintős telefonok bírnak csak pár órát ha használod őket masszívan..."


Ez marhaság. Ha sz@rul van optimalizálva, persze. Érdekes, nekem egy Desire-öm van, és átlag használat mellett elmegy 3-4 napot. Mikor megvettem, intenzív használat mellett sem ütöttem ki egy nap alatt.

2012. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet a nagy kijelzője miatt..de nem tudom
2012. jan. 21. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:

"kmd válasza:"

És a BB-dnek 4,3-as a kijelzője, mert az zabálja az aksit, meg a 480*800 se túl szerény (többet "kér", mint a 320*480).

Az én 3,5-ös telóm ha csak napi 2-3 telefon megy, 5 napig oké, ha "kergetem" még dél sincs és a töltőt reklamálja!

Ezek ilyenek, sok függ a használattól FÉNYERŐTŐL..

(Örülj, hogy a Tied ilyen használat mellett 2 napig bírja)

2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:

# 8/9


Nem mondanám. Oké, hogy nagyobb a kijelző, de mivel AMOLED, jóval kevesebbet eszik, mint pl. a Desire Super Clear LCD-je. A Samsung gyári rendszere mindig is egy nulla volt, és ez kihat jónéhány dologra.

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!