Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 45-ért xperia x8 vagy galaxy...

45-ért xperia x8 vagy galaxy ace éri meg jobban függetlenek és ujak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
egyikse, de ha már muszáj, ace
2011. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő kukába való. Egy Nokia 500 viszont NAGYON DÖFI ennyiért!
2011. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik se.

40-ért van dominóval Xperia Mini, 2.3-as androiddal (márciusban jön rá a 4.0), gigás processzorral, multitouchal. Na ez megéri

2011. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó mellet szvazok 45 ésrt sztem egyik se éri meg de ha válasdztani kell akkor az ace
2011. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nemtudom hogy pl az x8-at miért itélik el annyian.Én is azt használok, 25ezerért vettem, és teljesen megvagyok vele elégedve. Gyorsaságra is, kinézetre is, a wifivel sincs semmi problémám.. lassan a telefonon gyorsabban fut a net mint a laptopomon. Annyi hiba van hogy a hátulja kicsit recseg, de tényleg minimálisan ha eseleg megnyomod a gombokat és erősebben megfogod akkor lehet tapasztalni, de ha szerencsés vagy simán kilehet fogni olyat ami nem recseg.. de ez sem nagy probléma. Nekem nagyon bejött, és egy hete van meg de már most imádom. Nemtudom miért kell ennyire "ócsárolni" ezt a telefont :)
2011. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, egy éve jó telefon volt. a piac fejlődik, az alsókategóriás telefonok pedig hipp-hopp elavulnak. mellesleg nekem is x8-am van, és nagyon szeretem. de attól ezek még tények.
2011. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs bajom az x8-al de itt nem az volt a kérdés, hanem az hogy 45ért melyiket vegye és valljuk be 45ért van az x8-nál jobb
2011. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!