Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Gingerbread...

Hogyan tudom Gingerbread OP-n, Live with walkman készülékemen galériából kivenni néhány képet, hogy meg maradjon telón?

Figyelt kérdés

Vannak magán képeim, család, osztály stb.

Illetve torrentes játék összes texturáját berakta galériába képként, kb. 50 mappába.

Ezeket galériából szeretném eltávolítani hogy a készülékemen megmaradjon.


2011. dec. 28. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy név nélküli fájlt nomedia kiterjesztéssel tegyél be abba a mappába ahol vannak a képek. így azok nem fognak megjelenni a galériában.
2011. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hm, és ezt magán a telefonon is el tudom végezni? vagy adatkábellel kell kicsit vacakolni?

2011. dec. 28. 16:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh megvan, semmi :)
2011. dec. 28. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van rajta fájlkezelő akkor azzal igen. Sőt lehet, hogy nem is kell létrehoznod ezt a fájlt. Elég végignézni a memóriakártyán a mappákat és ha valahol találsz egy ilyet akkor elég csak másolni.
2011. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van, file expert, meg erre már rájöttem :D

Ha egy képnek (alkalmazás texturája) ismeretlen forrása van, hova tudom bedobni ezt a filet?

2011. dec. 28. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2011. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Torrentes alkalmazást leszedtem.

És a háttérképeit, különböző texturáit lementette képként galériába...

és nem találom a mappáját, ha tulajdonságokat nézek, ISmeretlen helyet ír.

2011. dec. 28. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkeresed a játék mappáját a kártyán és azon belül kell lennie, azoknak a mappáknak amibe a textúrákat meg minden egyéb képet pakolt.
2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez volt az első lépésem :)

De nincs...és ez a baj :@

2011. dec. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!