Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztos olyan jó a se live...

Biztos olyan jó a se live with walkman? (tovább lenn)

Figyelt kérdés

most olvastam róla, egy tulajdonos írta: "

amúgy nekem 2 hete van ilyen telefonom...de már bajok vannak vele...3-4 napja kb egyfolytában újraindult magától...aztán frissítettem a felajánlott frissítéssel és akkor jó volt 3 napig...de ma megint elkezdte ezt csinálni, meg volt olyan h ha fotóztam és megakartam nézni a képet, akkor nagy feketeséget mutatott a kép helyett... úgy tűnik szerviz lesz belőle, de lehet h csak én vagyok ilyen "szerencsés" h ennyi baj van vele... amúgy ezektől eltekintve jó teló, először én is mini prot akartam de szerintem ez jobb...kivéve ha jobban szereted/kényelmesebbnek találod a qwerty billentyűzetet."


2011. dec. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj aval a teloval

Ugyan olyan mind a mini/mini pro, csak walkman. Ami nagyon faxa dolog 2 hangszoroval es jol felszerelt lejatszoval eleg jo lett.(telohoz kepest)

2011. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó telefon. Ismerősnek 1 hónapja van és nincs semmi problémája.


Nem tudom ezt hol olvastad, de akinél ilyet csinál az nagy valószínűséggel rootolta a telót és utána valamit elcseszett vagy pedig a marketről töltött le valamilyen xarul megírt appot stb.

2011. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 Hónapja van ilyen telóm, teli van rakva idegen forrásból progikkal (nem marketről), de semmi baja :)

Valószínűleg egyszeri hibát olvastál.

És jobb mint a mini pro ;) (Leszámítva a forgatható főképernyőt, és a Qwerty-t)

2011. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!