Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs vagy HTC Desire?

Iphone 3gs vagy HTC Desire?

Figyelt kérdés
szeretnék telefont ezt a kettőt néztem de eléggé húz a szívem az iphone fele. Eddig symbianos telefonjaim voltak. vagy esetleg valami más típus 40ezer forint környékén? természetesen használtban gondolkodok.
2011. dec. 28. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

3-as Iphone biztos nem vennék. Mindenképpen valami Androidosban érdemes gondolkozni ennyi pénzért. Sőt ha 40 ezer is belefér, akkor már újat is lehet kapni. A HTC Desire jó választás, de 50000 alatt nem kapod meg sehol. Esetleg egy ZTE Blade?

Amúgy ha Android érdekel akkor nézd meg a weboldalam: [link]

2011. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
45ért tudok nagyon szép állapotút. majd megnézem az oldalad, sony ericssonba nincs ilyen árkategóriában?
2011. dec. 28. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Sony Ericssonom van, egy kicsit olcsóbb kategóriás Xperia X8, ez most 26 ezer a T-mobilnál. Az Xperia Mini 40 ezer, nekem tuti hogy az lesz a következő telóm
2011. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonlitsd össze az iphone-t a htcvel a telefonos boltban, a sajat szemedre meg a tapasztalatodta hallgass!!!! Ne az döntsön hogy ki mit ir, mert mindenki azt irja amit szeret. Te meg (szerintem) vagy annyira onallo hogy el tudd dönteni m Vannak akik elvböl tiltakoznak az iphone ellen de nem tudjak h miert.
2011. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: folyt: legyel annyira önallo h el tudd dönteni mit akarsz:) ... Sorry a csonkolt valaszert
2011. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hétfőn vásárolok egy HTC Desire-t remélem nem okoz csalódást.
2011. dec. 29. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
hardveresen jobb a htc, meg bár a 3gs még elfogadható, én inkább htc mellett lennék, bár a sima desire-nek nem tetszik se a külseje, de maga a sense felület miatt nem jönne be a htc-k(ez persze személye válogatja), bár látom, már döntöttél, én ebben az árkategóriában samsung omnia 7-et vennék, sokan szidják a windows phone-t, de 90%-uk nem használt hosszabb ideig ilyen rendszert. az is tökéletesen belakható, megfelelően testreszabható. mindenki csak a zártságáról beszél, közben ugyanúgy meg lehet oldani, mint az ios-nél.
2012. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!