Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire vagy iPhone 4?

HTC Desire vagy iPhone 4?

Figyelt kérdés
Csak rendes válaszokat kérek, fölös viták ne legyenek!
2011. nov. 29. 19:18
 1/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
A Desire már nem mai darab. Én anno dönthettem (bár én idén vettem), hogy iPhone 4, Nokia N9 vagy Desire legyen. A Desire mellett maradtam és nem bántam meg. Precíz, rettentően stabil, gyors és mára már nagyon kedvező az ára. Külön plusz pont, az ujjlenyomatokat egyáltalán nem gyűjtő matt műanyag, szigorúan a prémium kategóriából fémmel párosítva. Szerintem ha az ár/érték arányát nézzük, nem kérdés melyik készülék a befutó: Desire!
2011. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az operációs rendszer ízlés kérdése. Az iPhone 4 nem éri meg az árát, a Desire viszont annál inkább. Fehérben szépség a köbön! Eléggé egy kategória a két készülék. Ha ugyanannyiba kerülnének, akkor lenne igazán nehéz a döntés, mert szinte azonos a két kütyü tudása. Viszont nem egyezik az áruk, éppen ezért szerintem: Desire!
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat! A jelenlegi galaxy mini-m olyat csinál h egy idő után nem lehet a wifit bekapcsolni csak reset-tel. Ez normális v az én telom szar? Válaszok jöhetnek még az első kérdésre is! :)
2011. nov. 29. 19:41
 4/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen problémád és most van, akkor nyilvánvaló, hogy történt vele valami, nem? ;)
2011. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Nekem 1 éves a desire-m. Semmi bajom nincs vele, 1 fagyásom volt kb 3mp-re. De semmit nem kellett csinálni, visszaállt magától.
2011. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni ebbe, ez mindenkinek a maga dolga. Az én véleményem az, hogy csakis IPHONE-t érdemes venni! Tapasztalatból mondom, hogy a többi gagyi! Szóval IPHONE 4 VAGY IPHONE 4S!
2011. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, csak azért, mert neked iPhone-od van már a többi gagyi mi? Ha nem tudnád, a HTC az egyik legjobb gyártó a piacon, ha nem a legjobb! Ha még nem volt Desire a kezedben, akkor nincs helye az ilyen megnyilvánulásnak. Az iPhone árából veszek két olyan tudású telót is!
2011. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ebből nem nyitok vitát. Ez az én személyes véleményem, és tőlem bárki vehet HTC-t is és bármilyen telefont, engem nem érdekel! Én csupán tapasztalat alapján beszélek. És egyébként a HTC tényleg nem rossz... de az én igényeimnek nem felel meg. De attól még más nyugodtan vehet HTC-t! Nem kívánok ellenpropagandát csinálni...
2011. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!