Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 kérdések (többi lent)?

Iphone 4 kérdések (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék venni egy Iphone 4-et, de sajnos nem nagyon ismerem.


Honnan lehet megállapítani a modelljét?

Honnan lehet megállapítani, hogy nem-e klón?

Több helyen is olvastam valami microsimről. Mi ez? Az iphone 4 ezzel működik? Hogyan lehet beszerezni ezt a microsimet?

A különböző modellek az iphone 4-en belül csak a tárhelyben térnek el?

Honnan lehet megállapítani, hogy független-e?

Milyen esetekben tiltanak le egy ilyen készüléket? Én maszek GSM boltban fogok venni, van rá esély, hogy letiltják?

Hogyan zajlik a jailbreakelése? Milyen verziószámú rendszert lehet egyszerűen, biztonságosan jailbreakelni, és hogyan lehet megnézni a verziószámot? Honnan lehet tudni, ha esetleg jailbreakelt?

Mikre kell még figyelni használt iphone 4 vásárlásakor?



Bocs a sok kérdésért, válaszokat előre is köszi.


2011. dec. 28. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan lehet megállapítani a modelljét?


hát a 3g /3gs en fel an tüntetve a modell

a 4 /4s a 4s en bal oldalon ahol a némító gomb van ott is van 1 fekete csík (asszem , de ebbe nemvok biztos)


Honnan lehet megállapítani, hogy nem-e klón?


egyből megismered , hogy klón e vagy nem , kissebb kijelző , rosszab minőség , rezisztív a kijelzője , és akad minden

A különböző modellek az iphone 4-en belül csak a tárhelyben térnek el?

Aha szóval így értetted a ,,modell,, kifejezést ,sry ne mértettem , amiben eltérnek csak a tárhely , és megnézed a telefonon , hogy settings-->general--->usage-->és itt kiírja mennyi szabad , és mennyi foglalt hely ezeket összeadod és meg is van h mennyi (ebből már le van számolva az op rendszer szal pl. nekem 16gigás 1,7avaible 12 used)


Több helyen is olvastam valami microsimről. Mi ez? Az iphone 4 ezzel működik? Hogyan lehet beszerezni ezt a microsimet?

Elmész a szolgáltatóhoz és megkéred h ezt a simet alakítsák microsim é , az olyan mint a sim kártya csak kicsi , de saját magad is elvághatod ollóval otthon és működik


Milyen esetekben tiltanak le egy ilyen készüléket? Én maszek GSM boltban fogok venni, van rá esély, hogy letiltják?

a gsm eseknél én inkább nem vennék telefont , szerintem van rá esély , de 1 jailbreak megoldja a gondot


Hogyan zajlik a jailbreakelése? Milyen verziószámú rendszert lehet egyszerűen, biztonságosan jailbreakelni, és hogyan lehet megnézni a verziószámot? Honnan lehet tudni, ha esetleg jailbreakelt?


nagyon egyszerű , letöltesz 1 programot a gépedre rádugod a telót a gépre 2 kattintás és megvagy , most jött ki az új unteathered jb

[link]


hogyan lehet megnézni a verziószámot?

settings-->general-->software update itt kiírja és ha nem a legfrissebb akk felkínálja a frissítés lehetőségét


Honnan lehet tudni, ha esetleg jailbreakelt?

van rajta 1 olyan app , hogy cydia


Mire kell még figyelni?

home gomb , megy e rendesen , nincs e megrepedve a kijelző , karcos e , meg h nem e klón ennyi

2011. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sry lemaradt , olyan esetben tilthatják le , ha előfizetéses és nem fizettek

és amire még oda kell figyelni:

és még arra , hogy kártyafüggetlen e a teló

2011. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi a választ, sokat segítettél
2011. dec. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!