Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola V3xx-vajon kuka?

Motorola V3xx-vajon kuka?

Figyelt kérdés

A minap töltőre raktam a telómat, aminek szükségességére bár hangjelzéssel hívta fel a figyelmemet, de értelemszerűen nem volt teljesen lemerülve.Majd miután levettem töltőről, a telefon ki volt kapcsolva, azóta sem tudom bekapcsolni, sőt ha visszarakom töltőre, azt ezt jelző led sem villog, vagy ég, szóval a telo gyakorlatilag semmire sem reagál. A töltőt kipróbáltam, jó, a navit is ezzel töltőm. Az akkura rámértem multiméterrel, teljes töltöttséget mutat,szóval ötletem sincs mitévő legyek.

Már évek óta ez a telóm van, és nem is terveztem a közeljövőben a cseréjét,lehet, hogy most rákényszerülök?


2011. dec. 26. 13:16
 1/2 anonim válasza:
Elsősorban mennyire poros belül, vagy valami elszállhatott benne mindenképp nézz bele ha pedig nem értesz hozzá akkor szervíz. Max 4-5 ezerért megcsinálják, ha neked megéri akkor vidd el.
2012. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ne vidd el, 4 ezret a telefon nem ér...
2012. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!