Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
11 éves lánynak szeretnék venni egy HTC Wildfire s-t, karácsonyra. Netezésre meg sms-ezésre használná meg alkalmazásokat töltene rá, szerintetek jó lenne neki? ja és volt már neki telefonja (érintős,androidos)és csajoskislány... :)) előre is köszönöm a válaszuokat ;))
2011. dec. 22. 19:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
31%
Ha ért az Androidos oprendszerhez,Internetes elérhetőséghez akkor jó választás :D
2011. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy nagyon jó telefon. A HTC-k minőségi telefonok. Egy picit túl van árazva, az Xperia Mini jobb nála ebben az árkategóriában, de laikus szemmel nézve nincs különbség. Ha nem fontos, hogy az interneten videókat nézegessen, akkor jó választás, de ha igen, akkor nézzétek meg a Mini-t, fehérben akár csajosnak is mondható, amolyan unisex :)
2011. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Jó választás. Főleg, hogy van rózsaszínben meg lilában is. :) a HTC-k nagyon jók.
2011. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távra Xperia mini jobb választás lenne. (nem az x10 mini)
2011. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Xperia mini-t nem szeretnék, mert már nagyon rávan hangolódva a Htc-re.(de nem tudja hogy kap) ma megyek a T-mobile-hoz mert ott levanárazva 29 ezerre, szerintem így mégjobban megéri :) köszi a válaszolóknak hogy írtak :)
2011. dec. 23. 09:47
 6/13 anonim ***** válasza:

De egy Androidos telefonnál az internettel nagyon vigyázni kell, mert:


1. a rendszernek szüksége van az internetre, anélkül meghal

2. pillanatok alatt képes olyan adatforgalmat generálni, hogy csak na!

2011. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megvettük!! Tudom ezért is kötöttük le hogy csak 1990ft-ig tudjon internetezni... ha
2011. dec. 23. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

29000 ft-ért 2 év hűséggel kapható a t-mobilnál...

Akár milyen mőniségi is, én biztos nem ilyet vettem volna 2 év hűséggel, hanem legalább xperia mini-t...

2011. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele a procin kívül. A Sense nagyon jól optimalizált, nem lassú. Egy 11 éves lány pedig biztos nem a Flash-en fog fennakadni!
2011. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd legfeljebb a játékokon fog a flash helyett fennakadni, nemegy játék nem is telepíthető rá, mert a minimum igény armv7. Pl. cordy.
2011. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!