Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace jó telefon?

A Samsung Galaxy Ace jó telefon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"utolsó: pontosan ugyan ezt gondolom én

is."


Ha kinézet alapján választasz, akkor úgy legyen, válassz egy gyenge telót...

2011. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Ha kinézet alapján választasz, akkor úgy legyen, válassz egy gyenge telót..."


Így van, válaszd azt, amelyik tetszik, ne azt, amelyik nem tetszik, de erősebb!


Ha nem akarsz a legújabb játékokkal játszani (bár 3"-on nem tudom mennyire lehet élvezni egy komolyabb játékot...), hanem átlag felhasználásra szeretnél egy szép telót, akkor az ACE kell neked. Az ACE sem akad, szépen viszi a 800Mhz az oprendszert, 10 méteres körzetemben kettő is van, szóval láttam már elégszer.


Navigációs progikat simán viszi, a legtöbb játékot is, az új 3D-s hiperszuper játékokat nem. Viszont nálam felmerül a kérdés, hogy ugyan mit veszítek azzal, hogy nem tudok 3D-s FPS-el játszani 3"-on. Két újjam kitakarja a kijelző felét. :) De ez is szubjektív, nálam nem szempont.


Minden másra megfelel az ACE.

2011. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"Ha nem akarsz a legújabb játékokkal játszani"

A telefon eleve nem játékra lett tervezve. Az egy dolog, hogy ha pl. a vonatra kell várnod 1 órát és unatkozol és játszol az egy más dolog. Ha te a legújabb játékokkal akarsz játszani, akkor vegyél egy x-Boxot.

2011. dec. 19. 16:19
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak telefonálásra minek ace, egy 3310 is megteszi...
2011. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért az ACE többre is képes, mint "csak telefonálásra".


Ezek a válaszok pont olyanok, mint amikor az Intel i3-as processzorra azt írja valaki, hogy internetezni elég. :)

2011. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Olcsóbban egy xperia mini vagy se live még többre képes mint egy ace...
2011. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz az ACE-hez és nem fogadod meg a kritikákat, akkor rosszul tetted fel a kérdést ;)
2011. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én nem ragaszkodom az ace-hez, már ki is néztem az Xperia X10-et. Az már egy komoly telefon.
2011. dec. 20. 07:39
 19/21 Cloofer ***** válasza:
Ne nézzed ki azt a Live 80x jobb
2012. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem semmi gondom nincs az aceval
2013. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!