Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 700 vagy iPhone valamely...

Nokia 700 vagy iPhone valamelyike?

Figyelt kérdés
Jó telefon a 700-as? :-)
2011. dec. 16. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, de egy iPhone 4-hez nem ér fel, a 4S-ről kár is beszélni. Viszont a 3GS-től komolyabb.
2011. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nokia. Semmi más.
2011. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

öööö....javítsatok ki, de a Nokia 700 ~70.000 Ft, az iPhone4 meg ~170.000. :)


Ez nem mindegy.....sztem. Nem igazán egy kategória.

2011. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél a telónál a Nokia elég jól odatette magát, ennél már nem fogysz ki a memóriából(mint régen), és a processor teljesítménye is nőtt! De ilyen árban már vannak egész komoly android-os cuccok, vagy akár egy LG optimus 7 vagy Samsung Omnia 7 ha a windows phone 7 szóba jön, és ezekre már van mango update
2011. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ahogy mondod. Ha pedig az iPhone árát vesszük alapul ~170.000, akkor pedig kinyílt előtted a piac. :) A legtöbb gyártó felső kategóriás készülékét megkapod.

2011. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én az iphonra szavazok.....

olyan tello nincs egy-nekem is iphone 4s-em van és még ilyen jó nem volt a 8 másik közül pedig mind okos tello volt.

2011. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dulifuli válasza:

10 éve csak Nokiám volt, de ez az első amelyre mondom, hogy egy nagy rakás sz@....

- aksi 24 órát nem bír, teljesen normális használat mellet, semmi internet, játék, ami húzna az aksit, minden este töltés.

- naponta lefagy, lyenkor kikapcs-bekapcs

- érintő képernyő gyakran nem hajlandó együttműködésre

- folyamatos memóriahiány, holott semmit nem töltöttem rá ami lefoglalta volna a helyet

- folyamatos "adatkapcsolat ki" ablak felugrása, pedig semmi nem fut ami kérne a kapcsolatot, ez a felugrás miatt a biil. zár sem zár le, úgy kell kézzel lezárni, hogy abbahaggya már a "figyelmeztetést.

1 hónapja van meg, de nagy szerencséje, hogy ennyit is túlélt, mert nagyon gyorsan darabokban a padlón végezni, darabokban.

Jó tulajdonságai: LEHET TELEFONÁLNI VELE ! (ha nem merült le az aksi)

Ha még nem késő MEG NE VEDD!!!!!!

2012. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!