Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonon...

Samsung Galaxy Mini telefonon hol lehet beállitani sms hangnak zenét?

Figyelt kérdés
Nem találom,azaz megvan,de csak azokat tudom,amik alapból benne vannak a telefonba. Pedig biztos be lehet valahol....
2011. dec. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja. A memóriakártya media mappájába létrehozol egy notification mappát és oda bemásolod a hangot amit be akarsz állítani. Ezután a rendszrehangokkal együtt látod ezt is az értesítési hang beállításainál.

Vagy Marketről letöltöd a tone picker-t és bárhol ahol hangot akarsz beállítani a Tone picker lehetőséget kiválasztva a memóriakártyán tárolt összes zene közül tudsz válogatni mindegy, hogy hol van.

2011. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első eddig nem jött be. Pedig azt csináltam...azt hiszem... :D
2011. dec. 13. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tudok .mp3-at beállítani csengő-, SMS- illetve ébresztőhangnak?

Létre kell hozni a memóriakártya gyökérkönyvtárában egy-egy mappát a különböző hangcsoportoknak, ezek pedig:

(SD kártya): media/audio/alarms (ide kell helyezni az ébresztőhangokat)

(SD kártya): media/audio/ringtones (ide kell helyezni a csengőhangokat)

(SD kártya): media/audio/notifications (ide kell helyezni a jelzőhangokat)

Miután ezeket megtetted, a beállításoknál a gyári hangok között megtalálod a bemásolt .mp3 fájlokat is, és a normál hangokhoz hasonlóan tudod őket használni.


Ezt innen másoltam: [link]

Itt még sok hasznos dolgot találsz.

2011. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de amit másodjára irt az bejött! :)))
2011. dec. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!