Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon a letöltés...

Androidos telefonon a letöltést hol tudom beállítani hogy hova töltse?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a kérdésem lenne, Androidos telefonon hol tudom beállítani hogy hova mentse az internetről leszedett dolgokat ? Mert a telefon automatikusan a saját memória kártyájára telepít minden netről leszedett dolgot,és én azt szeretném hogy az sd kártyára telepítse. Tudtok segíteni??A válaszotok előre köszönöm! 2.2 es android rendszerem van, és ZTE Blade telefonom.
2011. nov. 28. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán jó helyen tetted fel a kérdésed....

Ha gyári 2.2-es rendszer,nem főzött akkor vannak erre való programok app2SD,link2SD stb marketen találsz belőlük nem egyet,vagy a beállitások - alkalmazások -alkalmazások kezelése-nél egyenként áthejezheted a kártyára a programokat.

De ha esetleg CyanogenMod ROM van a telódon akkor : Beállitások - CyanogenMod beállitások - Alkalmazás - Telepítés helye-nél beállithatod hogy hova telepitse az alkalmazásokat.

2011. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) bocsi, csak nem tudtam hová tenni ezt a kérdést, mint téma.
2011. nov. 28. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a letöltés és a telepítés az két külön dolog. Amit a netről töltesz le a telefonnal, az az SD kártya downloads mappájába kerül. És nem is mindent telepít fel, mert pl. egy pdf fájlt elég nehezen tudna telepíteni. Ezt a helyet a gyári böngésző esetén nem tudod módosítani. Viszont az opera böngészőknél lehet változtatni a letöltés helyét.

Amit viszont már tényleg telepíteni is lehet annak meg a telepítési útvonalát tényleg csak a cm romok esetén lehet megváltoztatni. Gyárilag minden a telefonmemóriába kerül és onnan lehet áttenni a kártyára. Annak megkönnyítésére meg ott vannak a különböző app2sd alkamazások amelyek megmutatják, hogy melyik alkalamazás is támogatja a kártyára helyezhetőséget. Vagy amit még lehet csinálni az az app2sd script. Ehhez viszont már rootolni kell a telefont és létrehozni egy ext3 vagy 4 (attól függ melyiket támogatja a script) a kártyán és akkor ide fogja a telepíteni az alkalmazásokat.

2011. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!