Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban rossz a Nokia C3...

Valóban rossz a Nokia C3 zenelejátszója?

Figyelt kérdés
Nos, ilyen típusú telefont szeretnék venni a közeljövőben, és azt olvastam, hogy elég gyenge minőségben fut rajta a zene. Ez tényleg igaz?
2011. dec. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a zenelejátszó gyenge, hanem maga az egész készülék egy vicc.
2011. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm...

Gondoltam még az E71-re is, viszont az szerintem túl komoly lenne nekem... Meg nem utolsó sorban drága is, olyan dolgokért amiket nem használnék, azokért nem szívesen fizetek még plusz ezreket. Én már komolyan nem tudom, hogy mi legyen.

2011. dec. 12. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a gond ott van, hogy az S40-es szoftver-t nem sok mindenre tudod használni, meghát a tudásához képest drága is a C3. Gondolom fotózgatni szoktál, nah, hát ezzel nem nagyon fogsz azt se. Keress egy symbian-os qwerty-s telót, a régebbi modellek nem drágák már, jobban jársz vele...
2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fényképezés nem is lenne olyan lényeges, inkább a zene. De nagyon szépen köszönöm, szétnézek!
2011. dec. 12. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a zene a lényeg, vedd meg azt, ami zenében a legjobb a világon. Ő a Nokia 5800 XpressMusic. Abban 3 éve a mai napig verhetetlen...
2011. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!