Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IGO-nak van valami díja?

IGO-nak van valami díja?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy Xperia Neot, és feltelepítettem az IGO8-at, térképekkel, meg mindennel. Amikor elindítom, kiírja : "The GPS receiver is turned off. Do you want to turn it on now?" Ha rámegyek, hogy igen, akkor kiadja a beállításoknál a "GPS-műholdak használata"-t. Ha bepipálom, akkor azt írja, hogy adatviteli költségek merülhetnek fel. Ez most komolyan pénzbe kerül nekem? Vagy van olyan navigáció androidra, ami teljesen ingyenes?

Előre is köszi a válaszokat!!!


2011. dec. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iGO ingyenes. Az aGPS ehet adatforgalmat, de ha letiltod, nem tud.
2011. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hogyan tudom megcsinálni? Első androidos telefonom,és IGO-t se használtam eddig.
2011. dec. 10. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl APN OnOff widget.
2011. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar működni ez, de leszedtem a APNdroid nevű programot. Tehát ha ennél a 3g/edge/gprs alatt levő mező nem világít zölden, akkor nem rabolja a pénzem? :)
2011. dec. 10. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha le van tiltva, akkor elvileg nem is kéne látnod a 3G-EDGE-stb ikont fent. De a beállításokban is letilthatod (adat engedélyezése).
2011. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval ennél nincs plusz költségem:

[link]

Ennél pedig használja a nethálózatot:

[link]


Köszi a segítséget! Bocsi, hogy ennyire szájbarágósan kérdeztem, csak nagyon új vagyok még ebben. :)

2011. dec. 10. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőnél ingyenes, mert alatta a disable all APNs be van pipálva. És fent az értesítősávon sincs adatkapcsolat ikon, csak a wifi.
2011. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!