Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Giroszkók játék?

Symbian Giroszkók játék?

Figyelt kérdés
symbian szeretnék giroszkópos autós játékokat:) ha lehet autós legyen de nem fontos csak giroszkópos legyen :) már keresgéltem de nem nagyon találtam csak 1-2-őt
2011. dec. 9. 22:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Nokia x6 készülékben sincs giroszkóp, nem tudom honnan veszed, hogy van benne.
2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
akkor nevezd mozgásérzékelőnek, de még az 5230amba is van és sok Nokiába.
2011. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen van benne mozgásérzékelő de giroszkóp nincs és nem kéne így nevezni.
2011. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Basszus, csak tudom már, hogy az ismerősöm Nokia XpressMusic telefonján egy játéknál a képernyőt tapiztam vagy döntögettem a készüléket... Amúgy itt van tessék egy gyönyörű link, nemtudom te ezt minek nevezed.... Csak nem mozgásérzékelőnek???


http://www.youtube.com/watch?v=kWkpx5CadY4&feature=youtube_g..

2011. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
neked mit jelent az hogy giroszkóp ? de akkor mondom énis úgy hogy mozgásérzékelő
2011. dec. 11. 13:42
 16/20 anonim ***** válasza:

Bocs, kérdező, nem neked szántam, hanem annak aki elszántan bizonygatta, hogy a Nokiákban nincs mozgásérzékelő.

(A linkelős voltam)

2011. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én nem bizonygattam, hogy nincs benne mozgásérzékelő, ezt egy szóval sem mondtam, van benne mozgásérzékelő, ellenben giroszkóp nincsen benne. Engem irritálnak ezek a dolgok amikor az emberek tévesen mondanak dolgokat pl. a négyzetet kockának mondják stb... egyszerűen a hideg kiráz tőle, ilyen vagyok nem tehetek róla.


Amúgy meg, hogy értsd miről beszélek: Mozgásérzékelő minden iPhone-ban van de giroszkóp csak a négyestől felfele van, ez lehetővé teszi, hogy a készülék ne csak a horizontális tengelyen való döntést hanem a vertikális tengelyen való forgatást is érzékelje. Ezért nevezzük három tengelyűnek, mivel horizontálisan kettő vertikálisan egy tengelyt képes érzékelni. Például a "sima" mozgásérzékelő ha súlytalan állapotban van nem képes a mozgást érzékelni, de amiben giroszkóp van az képes érzékelni a mozgást súlytalan állapotban is (ezért használják a repülőgépekben és az űrhajókban is).


Itt egy videó az első generációs iPad-ről amiben csak "sima" mozgásérzékelő van: http://www.youtube.com/watch?v=syWwpCxJcfk


Ez a probléma az iPad második generációs változatánál kiküszöbölhető mivel ellátták giroszkóppal.


Tehát inkább figyeljetek oda a fizika órákon mielőtt játsszátok az agyatokat és hülyét csináltok magatokból.

2011. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És a szövegértést sem ártana gyakorolni.
2011. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"hülyét csináltok magatokból" és belőlem, 69% pompás -.-"
2011. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Megértjük, hogy te ilyen vagy, és ezzel nekem nincs bajom, mivel a pontosság egy jó tulajdonság. De:

1. szerintem mindenki értette, mire gondolt a kérdező.

2. akik nem rendelkeznek olyan nagy technikai tudással, mint te, könnyen összetéveszthetik a giroszkópot és a mozgásérzékelőt.

2. azért pontoztak le olyan sokan téged, mert ahelyett, hogy korábban elmagyaráztad volna, mi pontosan az a giroszkóp, csak azt mondtad, hogy olyan bizony nincs a készülékben. Ezt sokan összetévesztették (lásd: 2 -es pont).

2011. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!