Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Giroszkók játék?

Symbian Giroszkók játék?

Figyelt kérdés
symbian szeretnék giroszkópos autós játékokat:) ha lehet autós legyen de nem fontos csak giroszkópos legyen :) már keresgéltem de nem nagyon találtam csak 1-2-őt
2011. dec. 9. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
A giroszkóp az a mozgásérzékelő? :) Mert ha igen, az a baj, hogy Symbian -ra még nincsenek túl fejlett játékok. De keress rá az OVI Store -ban (vagy mi van ennél a Symbian -nál) úgy, hogy "motion sensor".
2011. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen az mozgásérzékelő és az ovi storban wifivel nem kerül pénzbe a letöltés ?
2011. dec. 9. 22:28
 3/20 anonim ***** válasza:
nem kerül pénzbe ha az ingyenesek közül töltesz le.
2011. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2011. dec. 9. 22:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Melyik Symbiános telefonban van giroszkóp???
2011. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

gyroszkok?

ez valami gorog ettermes jatek lehet.

kicsi csipos lehet?

2011. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amúgy az egyik Nokia XpressMusic telefonban van mozgásérzékelő. Alapból telepítve van rá egy magyar nyelvű autós játék, ami giroszkópos.
2011. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyik Nokia XpressMusic-ra sem lehet magyar nyelvű giroszkópos autós játék mivel egyikben sincs giroszkóp...
2011. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nokian8funclub.com-ról letöltheted a játékokat,ird be a keresőbe mit akarsz.A Nokia store-ba meg megnézed milyen játékok vannak.Onnan is lehet letölteni de nem mindegyik ingyenes.
2011. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) és amugy sok symbianon telefonba van giroszkóp nekem a nokia x6ba is van :) nemtudom honnan veszed hogy egyikbe sincs
2011. dec. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!