Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S3370 vagy Samsung...

Samsung GT-S3370 vagy Samsung GT-S5230 mobiltelefon? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már így a szarba turkálsz akkor a Corby kisebb kijelzője miatt kevésbé tűnik lassúnak, de a Star normálisabbnak tűnik.

Ha lány vagy akkor a Corby.

2011. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Két gané közül egy jót nehéz választani. Inkább corby, bár pénzt egyikért sem adnék. Inkább egy gombos nokia.
2011. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SRY, DE NE HALASS RÁJUK!!!

Szerintem S5230! Nekem is az van: 2 éves és még mindig működik(Semmi baja a karcokon kívül) Osztálytársaimnak is már 2 éves az S5230 telójuk és ugyanúgy működnek, szóval én csak ajánlani tudom :)

2011. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu utolsó, nem az a lényeg, hogy semmi baja, hanem az, hogy poénból való nyomkodáson és telefonáláson kívül nem sok mindenre jó. Rezisztív kijelző? Hmm...
2011. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mégse ajánlom, pedig semmi baja.
2011. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hy...Én a s5230-t ajánlom..Nekem is az van és nem csak nyomogatásra és telefonálásra jó...Mert lehet rá rakni játékokat,alkalmazásokat pl.: nekem van rajta zongora,sör alkalmazás amerre döntöd a telefont arra ömlik a sör stb.(ezekhez csak jó oldalak kellenek)..:D De ha neked nincs szükséged ilyenekre akkor nem valami sokat tud.De pl.: a Sony Ercsson xperia 8 az jobban megéri..
2011. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagy már 8 éves? Sör alkalmazás. Micsoda tudás. Jobb, mint egy HTC Rezound...
2011. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!