Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Tytn II (p4550 kaiser)...

Htc Tytn II (p4550 kaiser) problémám van!?

Figyelt kérdés

Üdv!


A fent megnevezett telefonhoz driver problémáim vannak, azt írja hogy lejárt a driver, és ezzel már nem tudom szinkronizálni Usb -n!


Hol tudok letölteni hozzá drivert?


Köszönöm!


2011. dec. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
winmo telefonokhoz nincs "driver". A pc-re kell a MS Activesync program, ez köti össze a telefonnal. De ha nem akarsz kontaktokat, naptárt szinkronizálni az Outlookkal, akkor egyszerűbb a mass storage üzemmód.
2011. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdv!


És ezt a mass storage módot hogy hozhatom elő?


Mert amikor letöltöttem egy mass storage syncronizer programot, az írta bad driver component! :(


Ezt a telefonban kéne előhozni? És hogyan?


Mert amikor rádugom a gépre a telefonon választhatok hogy Internet sharing/ Active sync noss, nekem az active sync nem működik megfelelően... az internet megosztás meg nem ehhez a témához tartozik :)


Köszönöm!

2011. dec. 7. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A Kaiserba nem tudom, mi van gyárilag, de pár pda-mon a wm5torage progival csináltam a pendrive üzemmódot. A mem.kártyát kirakja, mintha pendrive lenne. Ha nem jó elsőre, a menüjében van 2 pont a hibaelhárításra.
2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!